Trešdiena, 22 Augusts 2018 09:38

Jēkabpiliešiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt psihologa vadītu atbalsta grupu

Informācijas avots:  Žanete Tiltiņa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Projektā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) jēkabpiliešiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties pasākumā "Psihologa vadītu atbalsta grupu organizēšana" iedzīvotājiem, kam ikdienā nākas saskarties ar cilvēkiem, kuriem ir atkarību problēmas (līdzatkarības profilakse).

Atbalsta grupai tiks realizēta programma “Dzīvo tīrrakstā!”. Šī programma paredzēta tiem, kuri vēlas:
• Izprast sevi un atklāt sevī līdz šim neizmantotas enerģijas rezerves, apzināties iekšējo brīvību ierobežojošos faktorus;
• Apzināties savus patiesos mērķus – motivētājus un atrast laiku sev, apgūt praktiskas metodes, kā pārvarēt slinkumu, vilcināšanos;
• Apzināti un veselīgi veidot attiecības ar citiem – ģimenē, darbā, pasaulē; iemācīties atšķirt savus personīgos mērķus no manipulācijām, uzstādījumiem, ierobežojumiem un stereotipiem, kas “pielipuši” dzīves gaitā.

Programma sniedz praktiskas iemaņas tam, kā var darboties savas emocionālās labsajūtas labā. Darbs ar sevi nav teorija, tā ir prakse! Teorētiska informācija ir pavisam nedaudz, lai paskaidrotu to, kas attiecas uz uzdevumiem, kuri jāveic, Nodarbību lielākā daļa paredzēta, kā praktiski uzdevumi un atgriezeniskā saite par tiem.

Pasākums tiks organizēts kā nodarbības slēgtā grupā (jaunu dalībnieku uzņemšana beidzas sākot ar 3.tikšanos), grupā varēs pieteikties vismaz 10-12 dalībnieki. Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā divas stundas (par nodarbību laiku grupa vienosies pirmajā tikšanās reizē), nodarbību skaits – 12.

Nodarbības vadīs psiholoģe Inita Zarkeviča.
Pirmā nodarbība notiks 29.augustā plkst.17.00 biedrības Kristīgai paaudžu kopībai “TILTS” telpās Dambja ielā 10, Jēkabpilī. (ieeja mājā no Filozofu ielas).

Interesentus aicina pieteikties rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pastu), papildus informācija zvanot pa tālruni 27040603.

Pasākums ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja Žanete Tiltiņa, Veselības veicināšanas koordinētāja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049 "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Lasīts 2030 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 29 Augusts 2018 08:04

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli