Sestdiena, 25 Augusts 2018 21:49

Veiksmīgi aizvadītas Valsts policijas mācības valsts apdraudējuma gadījumā “Nemieri 2018” (VIDEO un FOTO no mācībām Jēkabpilī)

Informācijas avots:  Ilze Jurēvica
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

Piektdien, 24.augustā, veiksmīgi aizvadītas līdz šim vērienīgākās un lielākās mācības, ko Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem rīkoja, lai trenētu un pārbaudītu reaģēšanas spējas un starpinstitucionālo sadarbību valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp nemieru likvidēšanā.

Gan Jēkabpilī, gan Valmierā notikušo mācību scenārijā izspēlēta situācija, kad izmantojot pulcēšanās brīvību, bruņota cilvēku grupa musina un izraisa nemierus ar mērķi pārņemt varu. Savukārt Valsts policija, reaģējot uz to, iedarbina reaģēšanas plānus, lai radušos situāciju normalizētu un nodrošinātu sabiedrisko kārtību.

Valsts policijai sadarbojoties ar Nacionālo bruņoto spēku struktūrvienībām, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un citām Iekšlietu ministrijas padotībā esošām iestādēm, mācību scenārijs veiksmīgi izspēlēts, atrisinot krīzes situāciju gan Valmierā, gan Jēkabpilī.

Iespēja organizēt un īstenot tik apjomīgas mācības, tās izspēlējot realitātei pietuvinātos apstākļos, ir ļoti būtiska – dzīvē pārbaudīt Valsts policijas reaģēšanas spējas un savstarpējo sadarbību ar citām drošības struktūrvienībām un sadarbības partneriem tieši realitātei pietuvinātos apstākļos ļauj patiesi konstatēt, kā darbojas pastāvošie reaģēšanas mehānismi un plāni. Tas ļauj drošā vidē pārbaudīt vai šajos mehānismos ir kādas nianses, kas jāprecizē vai jāuzlabo.

Jāpiebilst, ka Valsts policijai ir izstrādāti vairāki rīcības plāni un mehānismi dažādiem krīžu situāciju gadījumiem. Ņemot vērā, ka tās nav ikdienišķas situācijas, ir ļoti būtiski, ka šos plānus var pārbaudīt mācībās – tā ir nozīmīga darba sastāvdaļa, kas uztur tonusu un trenē reaģēšanas prasmes, lai augstā līmenī arī turpmāk rūpētos par iedzīvotāju drošību, saskaroties ar dažādām situācijām.­­

Valsts policija izsaka pateicību kolēģiem un sadarbības partneriem, tostarp Jēkabpils un Burtnieku pašvaldībām, par dalību mācību organizēšanas un izspēlēšanas norisē, kā arī izsaka pateicību iedzīvotājiem par sapratni.

Sagatavoja:
Ilze Jurēvica
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja vietniece

Lasīts 4610 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 27 Augusts 2018 16:43

Multimēdiji

Komentāri  

0 #3 Harry 2018-11-13 01:50
So a membership site is really a good model to internet sector.
You have to already a good outline refund
guarantee . step requires you beef it up enough to begin recording.


my web-site :: ace333 apk download: https://scr888.group/live-casino-games/2483-ace333
Citēt
0 #2 Emmett 2018-11-07 01:11
Hi, Neat post. There's an issue together with your site in web explorer, could test this?
IE nonetheless is the market leader and a good element of other folks
will miss your magnificent writing because of this problem.


Look into my web site - jackpot live roulette: http://www.wuzhishan.hn.cn/home.php?mod=space&uid=440267&do=profile&from=space
Citēt
+1 #1 hmm 2018-08-26 15:48
Veiksmīgi? Tiešām? Pēc šī raksta spriežot pat vairs nezinu kam ticēt. Tad jau tie daži pie Sēnītes fūrē ietesušie un par valsts budžeta līdzekļiem (t.i. nodokļu maksātāju naudu) iegādātā busiņa kapotu salocījušie it kā cietušie policisti bija iekļauti veiksmīgajā scenārijā un viņu kolēģi - policijas darbinieki tagad velti muti dzisina un sociālos tīklus un ziņu portālus ar viltus ziņu tricina lūdzot iedzīvotājus ziedot it kā "cietušo" ārstēšanai asinis.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli