Piektdiena, 14 Septembris 2018 13:19

No pirmdienas autobusu maršrutā Jēkabpils-Bauska gaidāmas izmaiņas

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

No pirmdienas, 17.septembbra, autobusu maršrutā Jēkabpils-Bauska gaidāmas izmaiņas,  informē Autotransporta direkcija.

Ņemot vērā iedzīvotāju ieteikumus par sabiedriskā transporta nodrošināšanu no Bauskas uz Valli pēc darba laika, vasarā tika veikti grozījumi maršrutā Jēkabpils-Bauska, bet pasažieru plūsma ir samazinājusies un iedzīvotāji šajā virzienā gandrīz nav izmantojuši sabiedrisko transportu. Tādēļ no 17.septembra stājas spēkā iepriekšējie reisu izpildes laiki.

Sakarā ar zemo pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta, autobuss, kas no Bauskas autoostas izbrauc plkst.13 un 17.30, bet no Jēkabpils autoostas - plkst.13, pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās. Turpmāk reiss tiks uzsākts Bauskas autoostā plkst.9.45 un plkst.13.45, bet Jēkabpils autoostā - plkst.15.15.

Jēkabpils AO 6:30 12:20 15:15 16:40
Sala 6:41 12:09 15:26 16:29
Sēlija 6:53 11:57 15:38 16:17
Staburags 7:04 11:46 15:49 16:06
Sece 7:13 11:37 15:58 15:57
Aizkraukle 7:34 11:16 16:19 15:36
Sērene 7:42 11:08 16:27 15:28
Jaunjelgava 7:54 10:56 16:39 15:16
Valle 8:31 10:19 17:16 14:39
Bārbele 8:46 10:04 17:31 14:24
Vecsaule 9:09 9:41 17:54 14:01
Bauskas AO 9:25 9:25 18:10 13:45

Tabula:SIA "JĒKABPILS AUTOBUSU PARKS" pasažieru pārvadājumu daļa.

Foto: jekabpils.lv

Lasīts 1467 reizes

Komentāri  

0 #1 caps 2018-09-15 19:36
Ar lielu blikski izgazas Satiksmes ministrijas eksperiments. Tas bija zināms uz reiz. 3 menesu zaudejumi valstij milzigi. Pirms velesanam atjaunoja zalie.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli