Piektdiena, 21 Septembris 2018 10:55

Valsts probācijas dienesta Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība pateicas piespiedu darba devējiem (FOTO)

Informācijas avots:  Valsts probācijas dienesta Jēkabpils TSV
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

19.septembrī Valsts probācijas dienesta Jēkabpils teritoriālā struktūrvienība Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā organizēja piespiedu darba devēju semināru.

Piespiedu darba devēju seminārs sākās ar Dievkalpojumu, kas tika veltīts Valsts probācijas dienesta Jēkabpils teritoriālās struktūrvienības darbiniekiem un sadarbības partneriem, atzīmējot Valsts probācijas dienesta 15.gadadienu.

Pēc Dievkalpojuma visus klātesošos uzrunāja Valsts probācijas dienesta Jēkabpils teritoriālās struktūrvienības vadītāja Iveta Vilcāne, kura pateicās piespiedu darba devējiem par atsaucību, sadarbību un godīgumu daudzu gadu garumā.

Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu draudzes priesteris Viktors Naglis sveica visus klātesošos savā Dievnamā un uzrunāja ar spēcinošiem vārdiem, norādot, netiesāt citus, bet ļaut laboties.

Valsts probācijas dienesta Jēkabpils teritoriālās struktūrvienības probācijas speciāliste Ina Straume nolasīja Valsts probācijas dienesta Piespiedu darba un sabiedriskā darba nodaļas vadītājas Litas Zelčas apsveikumu, kurā teikts: “Paldies par Jūsu uzticību, aktīvo līdzdalību, pieredzi un ieguldījumu. Kopā mēs varam un spējam daudz. Valsts probācijas dienesta klienti nav viegli sadarbībā, viņi nāk pie mums un Jums ar rūgtumu par izveidojošos situāciju, viņiem ir jāpalīdz tikt pāri ne tam labākajam dzīves posmam. Jāspēj būt stingriem, kad tas ir nepieciešams, pamācīt un parādīt kā izdarīt uzdoto, kā arī uzslavēt par padarīto.

Kolēģi un darba devēji - ar Jūsu attieksmi pret veicamo darbu, ar savstarpējo sadarbību un paveikto Jūs veiciniet sabiedrības drošību! Jūs esat fantastiska šūniņa mūsu Latvijā, kura sniedz neatsveramu pienesumu drošākai sabiedrībai, kurā dzīvojam, kurā aug mūsu bērni! Mēs noteikti vienmēr esam gatavi Jūs atbalstīt ar padomu un rīcību.”.

Piespiedu darba devēju semināru vadīja VPD Jēkabpils TSV probācijas speciāliste Ilze Gregersone, kura informēja klātesošos par aktualitātēm piespiedu darba un sabiedriskā darba jomā – par ieguvumiem nodarbinot probācijas dienesta klientus piespiedu darbos un par grūtībām ar kādām dažkārt nākas sastapties nodarbinot probācijas dienesta klientus piespiedu darbos. Tā kā uz semināru bija aicināti arī pavisam jauni sadarbības partneri un arī iespējamie sadarbības partneri, tad, lai iedrošinātu jaunos sadarbības partnerus, savā pieredzē dalīties tika aicināti vieni no jaunākajiem piespiedu darba devējiem – NVO Jēkabpils resursu centra valdes priekšsēdētāja Agita Pleiko un Krustpils novada pašvaldības Vides un civilās aizsardzības dienesta vadītājs Ilmārs Luksts.

VPD Jēkabpils TSV vadītāja Iveta Vilcāne sveica aktīvākos darba devējus par ieguldīto darbu, nodarbinot probācijas dienesta klientus piespiedu darbos.

Par lielu ieguldījumu Valsts probācijas dienesta klientu nodarbināšanā, izglītošanā, kā arī jaunu prasmju mācīšanā VPD Jēkabpils TSV sveica ilgadēju sadarbības partneri, bijušo SIA “Pils rajona Namu pārvalde” komunālinženieri Aivaru Gadzānu ar īpašu pateicību.

Ar Valsts probācijas dienesta pateicībām tika sveikti:

Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu draudzes priestera palīgs Kaspars Vaišļa;
Jēkabpils sporta centra saimniecības pārzinis Guntars Linde;
Jēkabpils sporta centra dienesta viesnīcas “Vārpa” administratore Jana Bobrova;
Jēkabpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvaldes Krustpils saliņas saimniecības vadītājs Aivars Zubrickis;
Krustpils novada pašvaldības Vīpes pagasta pārvaldes vadītāja Ineta Šeinova;
Jēkabpils novada Leimaņu pagasta Komunālās saimniecības vadītājs Jānis Ivanovskis;
Krustpils novada pašvaldības Vides un civilās aizsardzības dienesta kolektīvs.
Dievnama saimnieks- priesteris V.Naglis aicināja visus klātesošos uz muzikālu apsveikumu, kuru sniedza ērģelniece Maija Kīne un soliste Anita Gavare.
Pasākums noslēdzās ar kopīgu lūgšanu – Latvijas valsts himnu “Dievs, svētī Latviju!” ērģeļu pavadījumā, kas bija baudījums garam un dvēselei.

Lasīts 1665 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli