Ceturtdiena, 04 Oktobris 2018 12:59

Trešo gadu pēc kārtas Jēkabpils reģionālajā slimnīcā norisināsies labdarības akcija “Dzīvo vesels” (FOTO)

Informācijas avots:  jekabpils.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

No 24.-26. oktobra, trešo gadu pēc kārtas Jēkabpils reģionālajā slimnīcā norisināsies labdarības akcija “Dzīvo vesels”.

3.oktobrī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā notika preses konference, kurā plašāk par labdarības akcijas norisi informēja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, domes priekšsēdētaja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa, labdarības akcijas iniciators ārsts-traumatologs Kaspars Ūdris, Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece V.E. Hanan Al Aleeli, Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Gvido Liepiņš un valdes loceklis Andrejs Miļčevskis .

Atklājot preses konferenci, domes priekšsēdētājs R. Ragainis uzsvēra: ”Tieši vecāka gadagājuma cilvēki ir tie, kuri ar savu darbu ir radījuši Latvijas ekonomisko pamatu, un šobrīd cienījamā vecumā cieš no pārslodzes radītām muguras, pleca, ceļa un gūžas locītavu deģeneratīvām izmaiņām, kas rada sāpes un mazina dzīves kvalitāti. Ar lielu gandarījumu paziņoju, ka nu jau trešo gadu labdarības akcija Jēkabpilī notiks vērsta tieši šai auditorijai. Paldies akcijas iniciatoram Kasparam Ūdrim, Jēkabpils reģionālajai slimnīcai un visiem finansiālajiem atbalstītājiem, kuri palīdz šo ieceri realizēt un sniegt neatsveramu devumu mūsu sabiedrībai. ”

Akcijas iniciators ārsts Kaspars Ūdris apliecināja, ka arī šogad pucēs traumatologus, mugurkaula speciālistus, ķirurgus, kā arī pēdu aprūpes speciālistus un medicīnas personālu, lai bez maksas strādātu sabiedrības labā- sniegtu konsultācijas un nodrošinātu nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas Jēkabpils pilsētā un apkārtējos novados dzīvojošiem pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām.

K. Ūdris informēja, ka šogad labdarības akcijā piedalīsies vairāk ārstu kā citus gadus, kopskaitā sniedzot 150-200 konsultācijas un 12-15 operācijas.

Šobrīd savu dalību labdarības akcijā ir apstiprinājuši sekojoši ārsti:
Traumatolgs Dr.Kaspars Ūdris
Traumaloggs Dr.Aldis Šperliņš,
Mugurkaula specialists Dr.Dmitrijs Kirejevs
Ķirurgs un proktologs Dr. Andrejs Milčevskis
Anesteziologs Āris Graudiņš
Ķirurgs Jānis Danevičs
Nefrologs Baiba Bērziņa
Podologs Anete Meinarte, kā arī citi ārstu palīgi, māsu palīgi no Jēkabpils, Saldus un Jelgavas.

Tā kā šajā gadā iniciatīvu ziedot finansējumu labdarības akcijai “Dzīvo vesels” izrādīja Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecība (AAE) un viņu ziedojums šobrīd ir viens no lielākajiem akcijas norises nodrošināšanai, tad preses konferencē vārds tika dots vēstniecei. Vēstniecei V.E. Hanan Al Aleeli akcentēja, ka šī gada aprīlī, viesojoties Jēkabpilī, domes vadība viņu informēja par labdarības akciju “Dzīvo vesels” un tās ieguldījumu sabiedrībai. Uzsverot veiksmīgās vizītes norisi, vēstniece atsaucās aicinājumam un rada iespēju finansiāli atbalstīt labdarības projektu sadarbībā ar Sārdžas pilsētas labdarības fondu.

Vēstniece H. Al Aleeli informēja, ka tāpat kā Latvija, kas šogad atzīmē 100 gadi, arī AAE šis ir īpašs gads, kad valsts atzīmē tās dibinātāja Šeiha Zaīda 100 dzimšanas dienu. Vēstniece akcentēja, ka šis ir lielisks piemēr divu valstu sadarbībai, kad tiek augstu vērtētas, cienītas tradīcijas un droši iezīmēti nākotnes sadarbības virzieni.

Preses konferences turpinājumā Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs G. Liepiņš informēja, ka Jēkabpils reģionālā slimnīca ir gatava nodrošināt veiksmīgu labdarības akcijas norisi, īpaši uzsverot un pateicoties slimnīcas medicīnas personālam par iesaisti akcijas nodrošināšanā. Tāpat slimnīcas valdes priekšsēdētājs akcentēja, ka šobrīd labdarības akcijai ir saziedoti vairāk kā 15 000 euro.

Preses konferences noslēgumā domes priekšsēdētājs vēlreiz pateicās organizatoriem, apkārtējo novadu pašvaldībām, citiem akcijas finansiālajiem atbalstītājiem, slimnīcas kolektīvam vēlēja izdošanos.

Pēc preses konferences domes vadība, labdarības akcijas organizatori un AAE vēstniece kopīgi apskatīja Jēkabpils reģionālo slimnīcu.

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Lasīts 719 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli