Pirmdiena, 08 Oktobris 2018 15:17

Jēkabpils domē tuvākajā laikā ienāks divi jauni deputāti

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

No Jēkabpils pilsētas domē pārstāvētās politiskās partijas "KPV LV" 13.Saeimā ievēlēts domes deputāts Kaspars Ģirģens, kura vietu pilsētas domē varētu ieņemt Signe Bērziņa. Savukārt mūžībā aizgājušo Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Rutko varētu nomainīt Broņislavs Ivanovskis.

Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) publiskotā informācija liecina, ka 2017.gadā notikušajās pašvaldību vēlēšanās Signe Bērziņa ieguva otru lielāko vēlētāju balsu skaitu no "KPV LV" saraksta uzreiz aiz Ģirģena. Signe Bērziņa pašvaldību vēlēšanās bija saņēmusi 648 vēlētāju balsis. Viņa bija saņēmusi arī 105 plusiņus un tikusi svītrota 19 reizes. Kā liecina uz pašvaldību vēlēšanām apkopotā CVK informācija, Signe Bērziņa ir biedrības JJSK jeb Jēkabpils Jātnieku sporta kluba valdes locekle.

Jau ziņots, ka Kaspars Ģirģens 13.Saeimā no "KPV LV" saraksta ievēlēts ar 25361 balsi. Vēlētāju biļetenā viņa vārds svītrots 722 reizes, bet plusiņus atzīmējuši 4417 vēlētāji.

Tuvākajā laikā Jēkabpils domē darbu varētu vēl viens jauns deputāts, kas pašvaldībā strādājis iepriekšējos sasaukumos. Broņislavs Ivanovskis pārstāv partiju "Saskaņa", liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) publiskotā informācija.

Ivanovskis domē varētu strādāt nedēļas nogalē aizsaulē aizgājušā priekšsēdētāja vietnieka tautsaimniecības jautājumos Andra Rutko vietā. Jēkabpils vēlēšanu komisija sēdi saistībā ar izmaiņām "Saskaņas" deputātu rindās varētu sasaukt šīs nedēļas nogalē vai nākamās nedēļas sākumā. Pēc tam jauna deputāta pilnvaras būs jāapstiprina domei.

CVK publiskotā informācija liecina, ka bijušais domes deputāts, SIA "Hektors" vadītājs Ivanovskis 2017.gada pašvaldību vēlēšanās ieguva 1459 balsis un palika pirmais "aiz strīpas", piekāpjoties Rutko un Andrejam Gavrilovam.

Jau ziņots, ka 13.Saeimas vēlēšanu dienā, 6.oktobrī, negaidīti 57 gadu vecumā mūžībā devies Jēkabpils domes deputāts Rutko. Domē viņš ieņēma arī priekšsēdētāja vietnieka tautsaimniecības jautājumos amatu.

Lasīts 2586 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 08 Oktobris 2018 16:47

Komentāri  

0 #3 bļin 2018-10-09 20:09
Citēju Ontons:
Eh, ko ložņā pa internetu? Labāk sēdi pie televizora un pagaidi, gan jau atdzisušas ziņas pienāks...

a ko tu te šindelē, onton?
Citēt
-2 #2 Ontons 2018-10-09 14:05
Eh, ko ložņā pa internetu? Labāk sēdi pie televizora un pagaidi, gan jau atdzisušas ziņas pienāks...
Citēt
+4 #1 eh! 2018-10-09 08:36
Un šite tas pats. Cilvēks vēl nav apglabāts, ka jau traušas cits viņa krēslā. Taču pagaidiet, lai krēsls atdziest!!! Nu kāpēc liek šādus rakstus? Pagaidīt dažas dienas nevariet? Uz kurieni jums ir jāskrien, cienītie mediji?
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli