Trešdiena, 17 Oktobris 2018 14:29

Jēkabpilī divas Latvijas Republikas pilsonības pretendentes dod solījumu par uzticību Latvijai

Informācijas avots:  jekabpils.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

17.oktobrī Jēkabpils pilsētas pašvaldībā Latvijas Republikas pilsonības pretendentes Valentīna Šķerberga un Sofija Zikmane svinīgā ceremonijā deva solījumu par uzticību Latvijas Republikai.

Pēc svinīgā zvēresta pilsonības pretendentes sveica Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Jēkabpils nodaļas vadītāja Diāna Lazdāne.

Sveicot jaunās pilsonības pretendentes L.Kļaviņa uzsvēra, ka jaunās pilsones šodien ir nodibinājušas saites ar Latviju ienākot valsts pilsoņu ģimenē, kā arī aicināja lepoties un būt atbildīgām ar savu valsti. Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Jēkabpils nodaļas vadītāja Diāna Lazdāne sacīja, ka šis brīdis ir svarīgs ne tikai jaunajam pilsonim, bet visai valstij. Tāpat viņa atgādināja, ka tagad jaunajam pilsonim būs iespējas izmantot visas tās priekšrocības, kuras iegūst kļūstot par Latvijas pilsoni.

Kopš 2013.gada topošajiem pilsoņiem solījums par uzticību Latvijai ir jānodod svinīgā ceremonijā. Ar svinīgo solījuma došanu un parakstīšanu beidzas pretendentu naturalizācijas iesnieguma izskatīšana Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, pēc tam pretendenti saņems Ministru kabineta izdotu rīkojumu par pilsonības piešķiršanu un varēs noformēt Latvijas pilsoņa personu apliecinošu dokumentu – pasi.

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Lasīts 374 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 17 Oktobris 2018 14:31

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli