Trešdiena, 24 Oktobris 2018 14:19

Labdarības akcijā “Dzīvo vesels” piedalās astoņi ārsti un pieteikušies 202 pacienti

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

No šodienas, 24.oktobra līdz piektdienai, 26.oktobrim Jēkabpils reģionālajā slimnīcā norisinās labdarības akcija "Dzīvo vesels", kuras laikā traumatologi, ķirurģi un citi speciālistei bez maksas sniedz atbalstu pensionāriem, invalīdiem un politiski represētām personām.

Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekle Inna Budovska informē, ka labdarības akcijā “Dzīvo vesels” uz konsultācijām kopumā pieteikušies 202 pacienti: pie traumatologiem - 131 pacients, pie ķirurģiem - 23, pie nefrologa - 18 un podologa - 30 pacienti. Kopā akcijā piedalās astoņi ārsti-speciālisti, tajā skaitā trīs traumatologi Aldis Šperliņš, Kaspars Ūdris un Dmitrijs Kirejevs, divi ķirurģi Andrejs Miļčevskis un Jānis Daņēvičs, podologs Anete Meinarte, nefrologs Baiba Bērziņa un anesteziologs Āris Graudiņš. Konsultācijas noritēs šodien, savukārt op[erāciju dienas būs rīt un parīt.

Labdarības akcija “Dzīvo vesels” norisinās jau trešo reizi un šogad tajā piedalās vairāk ārstu nekā citus gadus, kopskaitā sniedzot 150-200 konsultācijas un veicot 12-15 operācijas. Akcijas iniciators ārsts Kaspars Ūdris arī šogad ir pulcējis traumatologus, mugurkaula speciālistus, ķirurgus, kā arī pēdu aprūpes speciālistus un medicīnas personālu, lai bez maksas sniegtu konsultācijas un nodrošinātu nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas Jēkabpilī un apkārtējos novados dzīvojošiem pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām. Iniciatīvu ziedot finansējumu labdarības akcijai šogad izrādīja arī Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecība, un tās ziedojums pašlaik ir viens no lielākajiem akcijas norises nodrošināšanai. Plašāk par ziedojumiem labdarības akcijai informēs pēc tās norises.

Labdarības akcija nevarētu norisināties bez labdarības akcijas atbalstītājiem. Jēkabpils pilsētas pašvaldība paldies teic:

Jēkabpils reģionālā slimnīcai, Krustpils novada pašvaldībai, Jēkabpils novada pašvaldībai, Aknīstes novada pašvaldībai, Salas novada pašvaldībai, Viesītes novada pašvaldībai, SIA “E.Gulbja laboratorijai”, SIA “DIAMEDICA”, SIA “Daugavkrasti”, SIA „Margret“, AS SEB Banka Jēkabpils filiālei, SIA “Evits”, SIA “Ošukalns” , SIA “Astarte-nafta”, SIA “B. Braun Medical”, Apvienot arābu Apvienoto Arābu Emirātu vēstniecībai sadarbībā ar Sārdžas pilsētas labdarības fondu un citiem.

Šobrīd akcijas norises nodrošināšanai ir saziedoti 17 600 euro. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti medicīnisko materiālu iegādei, kā arī labdarības akcijas saimniecisko izdevumu segšanai.

Labdarības akciju “Dzīvo vesels” organizē Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar traumatologu – ortopēdu Kasparu Ūdri, Jēkabpils reģionālo slimnīcu un nodibinājumu “Jēkabpils slimnīcas atbalsta fonds”.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība budžetā šogad akcijas norisei atvēlējusi 5000 eiro.

Foto: jekabpils.lv

Lasīts 858 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli