Piektdiena, 26 Oktobris 2018 15:20

Piesakies un saņem bezmaksas jurista, psihologa un karjeras konsultācijas!

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Aicinām Jēkabpils un tuvējās apkārtnes iedzīvotājus, kuri vēlas mainīt savu dzīvi, iegūt darbu vai atgriezties izglītībā, pieteikties Motivācijas paaugstināšanas programmā. Šīs programmas ietvaros jūs saņemsiet individuālu atbalstu, tai skaitā bezmaksas jurista, psihologa un karjeras konsultācijas.

Individuālo konsultāciju laikā tiks izstrādāts Pārmaiņu plāns, kas ietver pasākumu kopumu, kura realizēšanas laikā tiek piesaistīti citi ārējie resursi un speciālisti, ņemot vērā personas individuālo situāciju un pētījumu.

Vairāk informācijas jūs varat iegūt pa tālruni 65235635 (Izglītības Iniciatīvu centrs).

ESF programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.1.4. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt diskriminācijas riskiem pakļauto personu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū” 9.1.4.4. pasākums “Dažādības veicināšana” (projekta Nr. SAM Nr.9.1.4.4.). Finansējuma saņēmējs: Sabiedrības integrācijas fonds. Viduslatvijas reģionā par iepirkuma “Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu nodrošināšana sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām” (ID Nr.SIF 2018/1) izpildi atbild biedrība “Izglītības iniciatīvu centrs”.

Lasīts 160 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli