Ceturtdiena, 01 Novembris 2018 15:20

Jēkabpils dome pateicas par sadarbību Kasparam Ģirģenam, viņš sola pārmaiņas valstī un pirmos pārsteigumus jau 6.novembrī

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ceturtdien, 1.novembrī Jēkabpils domes deputāts Kaspars Ģirģens no politiskā spēka KPV LV pēdējo reizi kā pašvaldības deputāts piedalījās - Finanšu komitejas sēdē. No nākamās nedēļas otrdienas, 6.novembra viņam sāksies darbs kā 13.Saeimas deputām. Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, kas pārstāv Latvijas zaļo partiju, pašvaldības vārdā pateicās viņam par darbu, vēlēja veiksmi Saeimā un dāvāja lietussargu ar pašvaldības logo, novēlot, lai tas simboliski kalpo kā aizsegs, lai Kaspars Ģirģens darbojoties augstākā līmenī atvairītu visas negācijas no Jēkabpils domes.

Uzrunājot deputātus, Kaspars Ģirģens sacīja, ka viņa ceļš politikā aizsākās pirms pusotra gada, kad viņš pilnīgi bez jebkādas pieredzes šajā jomā, bet ar lielu vēlmi mainīt daudzas lietas Jēkabpilī, kas nenotiek tā kā vajadzētu, startēja pašvaldības vēlēšanās. Viņš piebilda, ka atzīst vairākas savas pieļautās kļūdas, bet pieredze nākot ar laiku. Viņš arī izteica gandarījumu par pieredzi, kas iegūta šī pusotra gada laikā. Kaspars Ģirģens arī sacīja, ka saskata daudzas lietas, kas būtu jāmaina valstioskā līmenī, kas nāktu par labu gan Jēkabpilij, gan citām Latvijas pilsētām un valstij kopumā.

Taujāts par pašreizējo situāciju Saeimā, Kaspars Ģirģens sacīja, ka pārmaiņas valstī būs un par to, lai neviens nešauboties. Pirmās nopietnās vēsmas šajā virzienā jau būšot redzamas 6.novembrī, kad jaunievēlētie Saeimas deputāti nodos svinīgo zvērestu un tiks vēlēts Saeimas Prezidijs. Kaspars Ģirģens sacīja, 6.novembrī būs arī vairāki pārsteiguma efekti. Viņš pats Sevi Saeimā saskata kā vienas no komisiju vadītājiem. Tāpat arī viņš piebilda, ka virzība patlaban esot tāda, lai KPV LV būtu arī premjerea amats un vadošās partijas loma Saeimā, kas nesīs pārmaiņas Latvijā. Uz jautājumu vai ierosinātie kriminālprocesi neizjauks šos plānus, Kaspars Ģirģens atbildēja, ka visu izlems tiesa, bet ja arī kaut kas notiktu, ka kādi no ievēlētajiem deputātiem nevarētu turpināt darbu Saeimā, tad KPV LV rindās esot nākamie biedri, kas gatavi nākt, strādāt un aizstāvēt Latvijas intereses.

Pēc Finanšu komitejas sēdes Kaspars Ģirģens visus tās dalībniekus aicināja uz mājās ceptu kūku.

kaspars kuuka

Lasīts 2006 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 01 Novembris 2018 16:46

Komentāri  

-1 #5 * 2018-11-06 14:14
Būtu gan labi, ja izdotos sasolīto izpildīt
Citēt
-1 #4 Guest 2018-11-06 14:12
Būtu labi, ja saprastu ,kā to sasolīto izpildīt
Citēt
+2 #3 Guest 2018-11-02 06:28
Nu tik sāksies Latvijā piena upes ķīseļa krastos :lol:
Citēt
+6 #2 malacis 2018-11-01 20:25
Cienu par to, ka ienesa jaunas vēsmas aizvēsturiskajā deputātu sastāvā un aktualizēja vienkāršajiem jēkabpiliešiem svarīgus, no domes puses ignorētus jautājumus. Jēkabpils zaudē, viņam aizejot.
Citēt
-1 #1 niks 2018-11-01 17:26
kā tad..Gobzemu nebūs premjers..tas kau tagad ir.skaidrs
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli