"Jēkabpils laikmeta griežos" 5.raidījumā saruna par Dziesmu un deju svētku vēsturi un jēkabpiliešu iesaistīšanos un panākumiem šajos svētkos gadu ritumā. Par jēkabpiliešu un krustpiliešu līdzdalību dziesmu svētkos  stāsta - Jēkabpils vēstures muzeja krājumu glabātāja Iluta Bērziņa un Jēkabpils Goda pilsone, mūzikas pedagoģe, dziesmu autore Skaidrīte Pugača. Iluta Bērziņa, nākot uz raidījumu no muzeja krājumiem atnesa dažādus bukletus, kuros aprakstīti gan dziesmu svētki, gan minēti to dalībnieki, kuru vidū ir arī jēkabpiliešu un krustpiliešu vārdi. Plašāk par to visu klausieties raidījumā.…
Jau šīs nedēļas nogalē sāksies simtgades dziesmu un deju svētki, uz kuriem dosies arī Jēkabpils kolektīvi. Plašāk par to "Aktuālajā komentārā" stāsta Jēkabpils pilsētas pašvaldības kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece.
Jēkabpilī šīs nedēļas nogalē norisinās dažādi ielīgošas pasākumi. Plašāk par tiem "Aktuālajā komentārā" stāsta Jēkabpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Inbta Ūbele.
Pagājušajās brīvdienās jēkabpilieši svinēja pilsētas svētkus. Paldies par ieguldīto darbu Jēkabpils pilsētas svētku organizatoriem, "Aktuālajā komentārā" saka Jēkabpils mēra vietniece Līga Kļaviņa.
Raidījumu cikla "Jēkabpils laikmeta griežos" 4.raidījumā saruna ar Jēkabpils kultūras pārvaldes vadītāju Intu Ūbeli un Jēkabpils kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālisti Ievu Druvenieci par tradīciju - svinēt pilsētas svētkus Jēkabpilī, par to, kā šī tradīcija sākās un kā 20 gadu laikā tā ir attīstījusies. Raidījumu finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.  
Page 1 of 7

Noskaties