Lāsma Irša

Lāsma Irša

 

Ja izbraucat no valsts īslaicīgā ceļojumā vai kādās cita veida darīšanās, tad par nākamo telefona rēķinu nevajadzētu uztraukties un varat ērti izmantot Latvijas telekomunikāciju operatoru piedāvāto viesabonēšanas funkciju, kura ļaus Jums veikt un saņemt zvanus, kā arī sūtīt īsziņas un lietot mobilo datu savienojumu tāpat kā mājās. Tomēr ir arī gadījumi, kuros nākas Latviju pamest uz ilgāku laika posmu, tad arī nonākam dilemmas priekšā – paturēt savu SIM karti vai arī iegādāties citu jaunajā valstī, kurā turpmāk uzturēsimies uz ilgāku laika posmu? Se gode mobilabonnementer til børn.

Tad, kad turpināt izmantot savu oriģinālo SIM karti un numuru, lietojot "viesabonēšanu kā mājās", zvanu un īsziņu skaits nav ierobežots, bet uz mobilo datu izmantošanas gan tarifiem attiecas ierobežojumi un noteikumi, kas atkarīgi no Jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja, kā arī noslēgtā līguma veida. Dažos atsevišķos gadījumos pastāv arī iespēja, ka ja Jūs pārsniegsiet operatora noteikto mobilo datu pārraides apjomu, par kuru Jūs tagad viesabonēšanā maksājat pēc Latvijas tarifa, būs jāpiemaksā par datu pārraidi atbilstoši ES mēroga (vairumtirdzniecības) tarifam, kas ir veseli 6 eiro par katru iztērēto gigabaitu datu, neieskaitot PVN. Ir noderīgi zināt, ka šī vairumtirdzniecības viesabonēšanas cena ir maksimums, kādu no Jūsu Latvijas operatora var prasīt ārvalstu operators, kurš nodrošina datu viesabonēšanas pakalpojumus. Jāatzīst, ka 6 eiro ir samērā liela summa, ja runājam par mobilajiem datiem, un, ja datu patēriņš netiek uzmanīts, kā tas mēdz notikt, piemēram, ja cītīgi izmantojam GPS pakalpojumus, tad nākamā mēneša sākumā iegūtais telekomunikāciju rēķins var pārsteigt ar nepatīkamu summu. Šādos gadījumos ir ieteicams salīdzināt citu Eiropas Savienības valstu operatoru piedāvājumus Telefony.dk, jo ir skaidrs, ka attiecīgās valsts vietējie pakalpojumu sniedzēji varēs piedāvāt izdevīgāku cenu un labāku servisu nekā Jums tiks garantēts, ja izmantosiet viesabonēšanas servisus visas savas ilgstošās prombūtnes laikā.

Cits risinājums šādā situācija varētu būt priekšapmaksas kartes iegāde, ar kuru varēsiet izmantot tikai tik lielu datu un komunikāciju apjomu, kādu atļaus uz kartes ieskaitītā naudas summa. Arī šāda veida karte nodrošina, ka varat viesabonēšanu izmantot pēc pašmāju tarifiem, tomēr pastāv iespēja, ka Jūsu mobilo sakaru operators var noteikt robežu izmantojamajai datu plūsmai, līdz kurai par to maksājat pēc pašmāju tarifa, gadījumā, ja parastā cena par gigabaitu ir mazāka nekā iepriekš minētie 6 eiro. Ja Jūsu Latvijas mobilo sakaru operators pieņem lēmumu ierobežot Jums pieejamo datu apjomu, līdz kuram par mobilo datu izmantošanu viesabonēšanā maksāsiet pēc Latvijas tarifa, tad tam jābūt vismaz tik lielam kā skaitlim, ko iegūst, izdalot atlikušo priekšapmaksas kartes kredītu ar 6 eiro, jo pēc likuma Jums pienākas tāds viesabonēšanas datu apjoms, par kādu jau esat samaksājis avansā. Tas nozīmē, ka ja Jūsu mobilā tālruņa priekšapmaksas kartē ir, piemēram, 20 eiro kredīta, tad pēc iepriekš minētās sakarības sanāk, ka Jums būs pieejami 3 gigabaiti mobilo datu.

Augstāk aprakstītais attiecas uz līgumiem, kuri ļauj lietot bezlimita mobilos datus, tomēr ja Jūsu izvēlētajā mobilo pakalpojumu komplektā ir iekļauts noteikts mobilo datu apjoms, tad tas bez papildu maksas būs pieejams arī izmantojot viesabonēšanas pakalpojumus, un Jums nevienā brīdī nevajadzēs segt kādu papildus maksu. Tie dati, ko patērēsiet viesabonēšanas režīmā, tiks ieskaitīti Jūsu Latvijas mobilo datu limitā. Tomēr arī šajā situācijā ir jāuzmanās, jo gadījumā, ja par mobilo datu izmantošanu maksājat ļoti zemu (2018. gadā tas būtu mazāk nekā 3 eiro par vienu gigabaitu), tad Jūsu izmantotajam telekomunikāciju operatoram ir tiesības var piemērot limitu, kas ir zemāks par lietošanai Latvijā paredzēto mobilo datu apjomu. Aprēķinot šo jauno limitu, tam par pamatu tiek ņemta Jūsu mobilo sakaru komplekta cena. Lai šāds notikums Jūs nepārsteigtu nesagatavotu, tad operatoram ir pienākums Jūs iepriekš informēt par šo limitu, kā arī brīdināt tad, kad to esat sasniedzis. Lai turpinātu datu viesabonēšanu, operators pieprasīs papildmaksu, tādēļ tieši šī iemesla dēļ izvēlēties kādu no ārzemju vietējo operatoru piedāvājumiem ir gan izdevīgāk, gan arī ērtāk.

Sestdiena, 22 Septembris 2018 23:15

“Lūši” godam atklāj jauno basketbola sezonu

Sestdien, 22. septembrī basketbola klubs “Jēkabpils/SMScredit.lv” Jēkabpils sporta namā svinīgi atklāja sezonu un aizvadīja draudzības maču ar “Valka/Valga” vienību. Jaunā „lūšu” komanda spēli aizvadīja godam un lielāko daļu cīņas bija vadībā, vien pašā galotnē piekāpjoties viesiem ar 62:74 (16:17, 18:13, 14:13, 15:31). Jēkabpiliešu rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem un astoņām bumbām zem groziem bija komandas kapteinis Jurijs Aleksejevs.

Pirms basketbola mača sanākušie līdzjutēji košā un svinīgā gaisotnē tika iepazīstināti ar jauno komandu, karsējmeitenes priecēja ar enerģiskām dejām, un viesi teica laba vēlējumus spēlētājiem gaidāmajā sezonā.

Kā pārsteigums bija brīdis, kad kā jaunais komandas treneris tika pieteikts Jēkabpilī jau labi pazīstamais Mihals Hlebovickis. Viņš kopā ar otru treneri Kasparu Strapcānu jaunajā sezonā palīdzēs komandas galvenajam trenerim Marko Zarkovičam.

Šī bija pirmā jaunās komandas spēle savā mājas laukumā, un puiši jau no paša cīņas sākuma parādīja, ka nevienam pretiniekam ceļu negriezīs. Spēle bija dinamiska un bagāta uzbrukumiem. Zem groziem pretinieki cīnījās līdzīgi, mājinieki savāca 36 atlēkušās bumbas, bet viesi – 39. “Lūši” meta precīzāk no tālās distances (8/23 pret viesu 7/31), un viņi bija trāpīgāki, izpildot soda metienus (8/10 pret 13/25), savukārt viesi sekmīgāk uzbruka no tuvās distances (20/37 pret jēkabpiliešu 15/31) un mazāk pieļāva kļūdas (10 pret mājinieku 22).

Galvenais treneris Marko Zarkovičs ir apmierināts ar savas komandas sniegumu: “Pirmkārt, paldies visiem, kas atnāca atbalstīt komandu, jaunajiem puišiem tas nozīmē ļoti daudz! Es ceru, līdzjutēji turpinās komandu atbalstīt arī tālākajā sezonā, jo līdzjutēji motivē spēlētājus kļūt arvien labākiem un labākiem. Šodienas spēlē puiši parādīja lielisku attieksmi, mēs cīnījāmies, cik vien spējām! Šoreiz vairāki nozīmīgi basketbolisti nelielu traumu dēļ nevarēja piedalīties spēlē, pēdējās desmit cīņas minūtēs komandai pietrūka spēka turēties pretī, un diemžēl mačs tika zaudēts. Mēs esam jauna komanda, un būs nepieciešams laiks, lai saspēlētos, bet esmu pārliecināts, ka no spēles uz spēli mēs kļūsim tikai labāki.”

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” rindās savu pieredzi un spēku apliecināja Jurijs Aleksejevs, viņa kontā 18 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. 10 punktus un sešas rezultatīvas piespēles iekrāja saspēles vadītājs Rainers Hermanovskis, bet pa deviņiem punktiem guva Ričards Daniels Vanags, Niks Artūrs Līnis un Matīss Surkulis. Surkulis arī lieliski cīnījās zem groziem un gūtajiem punktiem vēl pievienoja arī 11 atlēkušās bumbas.

Draudzības spēle, 22.09.2018., Jēkabpils sporta nams
BK “Jēkabpils/SMScredit.lv - “Valka/Valga” 62:74 (
16:17, 18:13, 14:13, 15:31
“Jēkabpils’/SMScredit.lv”: Aleksejevs 18 (8ab, 5 rp), Hermanovskis 10 (6 rp), Surkulis 9 (11ab), Vanags 9, Līnis 9, Parādnieks 5, Denafs 2, Ramanis, Klaģišs.
“Valka/Valga”: Kings 25, Miglinieks 11, Hallers 10, Montgomerijs 8, Jurtoms 7, Kaldre 6, Eihfuss 5, Sīpoliņš 2

Pirmās oficiālās cīņas “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas ietvaros jēkabpiliešus sagaida jau sestdien, 29. septembrī plkst. 14.00 pret “Kalev/TLU” un svētdien, 30. septembrī plkst. 19.30 pret “Avis Utilitas Rapla”. Abas spēles notiks Jēkabpils sporta namā.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS "LNK Industries", Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabils Radio1.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Jēkabpils novada Ābeļu pagastā, rajonā "Veselība" pieklīduši divi laikas šķirnes suņi. Viens no tiem - aptuveni pusgadu vecs kucēns, otrs - pieaudzis suns. Saimnieku lūgums zvanīt pa tālruni: 28869082

Ceturtdiena, 20 Septembris 2018 11:20

Populārākie ledusskapju veidi 2018. gadā

Ieejot veikala ledusskapju nodaļā, nevar neapjukt no milzīgās daudzveidības un ledusskapju veidiem. Sen jau vairs nav tie laiki, kad visiem ledusskapjiem bija tikai vienas durvis un, vairumā gadījumu, saldētava augšpusē. Līdz ar to, apjukt no plašā ledusskapju piedāvājuma un tehnoloģiju daudzveidības ir pavisam vienkārši. Tāpēc, lai palīdzētu labāk saprast, kas notiek ledusskapju pasaulē, piedāvājam šobrīd populārāko un aktuālāko ledusskapju veidu/tehnoloģiju uzskaitījumu, lai jūs neapjuktu, izvēloties jaunu ledusskapi.

Ledusskapji bez saldētavas

Ledusskapji bez saldētavas ir visai plaša kategorija, ko noteikti varētu iedalīt vēl vairākās apakškategorijās, jo tajā teorētiski ietilpst gan pavisam neliela izmēra mini ledusskapji, gan standarta izmēra augstie ledusskapji, kuros saldētavai ierasti paredzētā vieta aizstāta ar papildus tilpumu pašam ledusskapim, bet, skaidrības labad, šajā kategorijā ieskaitīsim tikai otros, pie mini ledusskapjiem vēlāk atgriežoties atsevišķā kategorijā. Kā jau var noprast no iepriekš pieminētā, šīs kategorijas ledusskapji vislabāk būs piemēroti tiem, kam nepieciešams lielāks ledusskapja tilpums, bet nav lielas vajadzības pēc saldētavas (lai gan to vienmēr var iegādāties arī atsevišķi). Līdz ar to, šādi ledusskapji varētu būt lieliski piemēroti birojiem vai dzīvokļiem, kuros dzīvo vairāki dzīvokļa biedri, kā arī lielām ģimenēm.

Ledusskapji ar saldētavu augšā vai apakšā

Ledusskapji ar iebūvētu saldētavu droši vien ir vispopulārākais un ierastākais ledusskapju veids, bet bieži vien rodas jautājums – vai labāk izvēlēties ledusskapi ar saldētavu augšā vai apakšā, un vai starp tiem vispār ir atšķirība? Kā izrādās, tad ir gan – augšpusē novietota saldētava parasti būs ietilpīgāka, kā arī taupīgāka elektrības patēriņa ziņā, turklāt šāds ledusskapis parasti maksās lētāk, savukārt apakšā novietotas saldētavas lielākā priekšrocība ir ērtums – tas padara vieglāku piekļuvi pašam ledusskapim, jo nav jāpieliecas, lai paņemtu produktus no ledusskapja apakšējā plaukta, kā arī, apakšējām saldētavām parasti ir vairāk plauktu, kas padara vieglāku produktu kārtošanu saldētavā. Kā jau minēts šī ir populārākā ledusskapju kategorija, līdz ar to, lielākā daļa ledusskapju pircēju varēs tās ietvaros atrast sev piemērotāko variantu, atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām izvēloties saldētavas novietojumu.

Ledusskapji ar ledus ģeneratoru

Ledusskapji ar iebūvētu ledus ģeneratoru kopumā nav nekāds jaunums, bet Latvijā tie iematojuši popularitāti tikai pēdējo gadu laikā – iespējams, tāpēc, ka mūsu klimatiskajos apstākļos nav tik lielas vajadzības pēc šādas funkcijas. Tomēr nav šaubu, ka ir cilvēki, kam šī funkcija pilnīgi noteikti noderētu – protams, ledu ir iespējams sagatavot arī parastā saldētavā, izmantojot ledus trauciņus vai maisiņus, bet vienmēr ir patīkami, ja ir iespējams vienkārši nospiest pogu un mašīna visu izdara tavā vietā, īpaši ja nepieciešams sagatavot ledu lielākām cilvēku skaitam. Tāpēc ledusskapji ar ledus ģeneratoru lieliski noderēs tiem, kas vēlas ikdienā izbaudīt vēsus un atspirdzinošus dzērienus vai jaukt kokteiļus, kā arī tiem, kam patīk mājās rīkot ballītes.

Side-by-side ledusskapji

Pēdējā laikā modē ir ienākuši side-by-side ledusskapji (jeb, latviskojot, divpusējie ledusskapji) ar divām durvīm, kuros visi nodalījumi sakārtoti divās vertikālās līnijās. Daudzi šādus ledusskapjus izvēlas to pievilcīgā izskata dēļ, tomēr jārēķinās, ka šāds ledusskapis būs krietni lielāks izmēru ziņā, tāpēc pirms tā iegādes nepieciešams pārliecināties, ka jūsu virtuvē pietiks plašuma, kur to ietilpināt. Šāda tipa ledusskapī būs arī lielāks plauktu skaits, kas atvieglo ēdienu kārtošanu pa grupām, bet pie mīnusiem var pieskaitīt to, ka, lai gan plauktu ir vairāk, tie izmēros ir nedaudz mazāki, tāpēc var rasties problēmas ar lielāku trauku ievietošanu ledusskapī. Kopumā šādi ledusskapji būs lieliski piemēroti tiem, kam svarīgs ir ledusskapja vizuālais izskats, kā arī tiem, kam nepieciešama lielāka ietilpība vai patīk produktus ledusskapī kārtot pa grupām.

Iebūvējamie ledusskapji

Iekārtojot jaunu virtuvi vai to renovējot, vienmēr pastāv arī iespēja izvēlēties iebūvējamu ledusskapi. Tādā veidā ir iespējams iekārtot virtuvi noteiktā stilā, kā arī efektīvi izmantot visu tajā pieejamo vietu. Turklāt iespējas ir visai plašas – ledusskapi var gan vienkārši ievietot virtuves iekārtā, gan pilnībā iebūvēt, ar īpašām durvīm noslēpjot to no skata. Atliek tikai nedaudz parakties internetā, lai atrastu veselu lērumu ledusskapju iebūvēšanas ideju, un tālāk jau var ļaut darboties savai iztēlei.

Mini ledusskapji

Jau iepriekš pieminētie mini ledusskapji lieliski noderēs gadījumos, kad vajadzīgs ledusskapis, bet ir visai maz pieejamās vietas. Protams, neko daudz tādā ievietot nevarēs, bet bieži vien pēc tā nemaz nav vajadzības un pietiek ar mazizmēra ledusskapi, kurā ievietot svarīgākos produktus. Tāpēc mini ledusskapji būs lieliska izvēle maziem birojiem un citām darbavietām, kā arī studentu kopmītnēm vai tiem, kuriem nepieciešams atsevišķs ledusskapis ārpus virtuves.

Ceram, ka šis skaidrojums palīdzēs labāk orientēties ledusskapju pasaulē un saprast, kāds tieši ledusskapis būs pareizais jums. Šo uzskaitījumu varētu vēl turpināt, jo patiesībā ledusskapju veidi iedalās vēl sīkākās apakškategorijās, bet mēs izlēmām pieturēties pie biežāk izmantotajiem kategoriju nosaukumiem, lai raksts būtu vieglāk saprotams. Ja esat izlēmuši, kādu ledusskapi meklējat, gan augstāk uzskaitītie ledusskapju veidi, gan arī citi pieejami Latvijas lielāko interneta veikalu mājaslapās.

Ceturtdiena, 20 Septembris 2018 10:29

"Sporta arēna" 25. raidījums, 19.09.2018. (VIDEO)

Skaidri zināmi mērķi un cītīgs darbs bez attaisnojumiem - jaunākajā "Sporta arēnas" raidījumā skaties sarunu ar Jēkabpils jauno un talantīgo basketbolisti Rainu Tomašicku! Rainas kontā ir sudraba medaļas pirmajā jr. NBA pasaules čempionātā, kas tika izcīnītas šajā vasarā Amerikā! Skaties raidījumu un uzzini vairāk!

Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 26. augustā plkst. 16.10 viesosies SK "Jēkabpils Lūši" prezidents Māris Trušelis. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...!

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” aicina jēkabpiliešus un pilsētas viesus uz 2018./2019. gada basketbola sezonas atklāšanas pasākumu, kas notiks sestdien, 22. septembrī plkst. 18.00 Jēkabpils sporta namā. Sezonu “lūši” atklās, mājas laukumā draudzības spēlē uzņemot BK “Valka/Valga” komandu. Ieeja – bez maksas.

Sestdien “lūši” ielūdz visus iepazīties ar jauno komandu un svētku atmosfērā noskatīties draudzības spēli pret “Valka/Valga” vienību. Sanākušos viesus priecēs karsējmeiteņu dejas un kluba talismana Lusillo priekšnesumi. Basketbolistiem veiksmi vēlēs kluba vadība un īpašie viesi.

2018./2019. gada sezonā komandas galvenais treneris ir Marko Zarkovičs. Sastāvā ir Jurijs Aleksejevs, Mikus Sokolovs, Matīss Surkulis, Roberts Krūmiņš, Verners Kohs, Rodrigo Būmeistars, Dāvis Denafs, Elvijs Frīdenbergs, Rainers Hermanovskis, Edgars Klaģišs, Mārtiņš Krūmiņš, Niks Līnis, Rihards Parādnieks, Ričards Daniels Vanags un Gints Zomerfelds. Darbs pie sastāva komplektēšanas turpinās.

Pirmās oficiālās Latvijas-Igaunijas apvienotās līgas spēles Jēkabpils sporta namā notiks pēdējā septembra nedēļā. Sestdien, 29. septembrī plkst. 14.00 “lūši” tiksies ar igauņu “TLU Kalev”, bet svētdien, 30.septembrī plkst. 19.30 jēkabpiliešiem pretiniekos būs cits igauņu klubs – “Rapla”. Biļešu cena uz oficiālajām spēlēm paliek nemainīga: € 1,50, skolēniem un pensionāriem – € 1, bērniem līdz 6 g.v. un invalīdiem – bez maksas.

Sestdien svinēsim kopā basketbola svētkus Jēkabpils sporta namā un atbalstīsim savu komandu, uzsākot jauno 2018./2019. gada sezonu!

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS "LNK Industries", Jēkabpils sporta centrs, “Joma”.

 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Jau ziņots, ka jaunajā basketbola sezonā galvenais Jēkabpils basketbola kluba atbalstītājs būs Latvijā vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs “SMScredit.lv” un “lūši” Latvijas-Igaunijas apvienotajā līgā startēs ar jaunu nosaukumu – BK “Jēkabpils/SMScredit.lv”. Izmaiņas piedzīvo arī komandas logo un formastērpi.

Jaunajā Jēkabpils basketbola kluba logo labi pazīstamais, cīņasspara un sportiskā niknuma pārņemtais lūsis papildināts ar komandas jauna ģenerālsponsora “SMScredit.lv” logo. Tāpat jaunu un svaigu krāsas triepienu saņems “lūšu” formastērpi, mājas spēles tie būs lūšu oranži, bet izbraukumos – kaujinieciski melni.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” valdes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs atzinīgi novērtē jaunā ģenerālsponsora iniciatīvu: “Esmu pateicīgs, ka ir tādas kompānijas, kas ne tikai pelna, bet arī investē! Paldies “SMScredit.lv”! Viņu atbalsts lielā mērā ir devis iespēju saglabāt lielo basketbolu Jēkabpilī.”

“SMScredit.lv” jau kopš 2009. gada atbalsta Latvijas sportistus un nozīmīgākos sporta veidus, piemēram, pludmales volejbolistus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, skeletonistus Tomasu un Martinu Dukurus, vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Admidiņu, šķēpmetēju Madaru Palameiku un daudzus citus. Tagad šim pulkam pievienojies arī Jēkabpils basketbola klubs. “Rezultāti sportā ir smaga, ilgstoša un pacietīga darba rezultāts, kā sasniegšanai ir nepieciešams gan psiholoģisks, gan finansiāls atbalsts. “SMScredit.lv” tic Jēkabpils komandas potenciālam, tāpēc šogad atbalstīsim un vēlēsim panākumus jaunizveidotajai komandai “BK Jēkabpils/SMScredit.lv”, kuru pārstāvēs gan perspektīvi un talantīgi sportisti, gan pieredzes bagāti basketbolisti Latvijas-Igaunijas apvienotajā līgā. Vēlam panākumiem bagātu sezonu!” basketbola kluba atbalstīšanu komentē “SMScredit.lv” izpilddirektors Gvido Endlers.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” saka paldies visiem saviem atbalstītājiem un cītīgi turpina gatavoties jaunajai sezonai.

Atbalstītāji: “SMScreditlv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, “PATA”, “CDW Minerals” (AV), “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, “Mikor”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”.

 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Pļaviņu novada dome (reģ.nr.90000043649) izsludina pieteikšanos uz Pļaviņu novada pašvaldības policijas inspektora amatu.

Prasības pretendentiem:
 - atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta pirmās daļas 1., 2., 3., 4.punktā noteiktajām prasībām;
 - augstākā izglītība;
 - vismaz 1 gada darba pieredze policijā;
 - izpratne par pašvaldības policijas funkcijām;
 - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
 - labas saskarsmes spējas un precizitāte;
 - atsaucīgs, godīgs, atbildīgs, disciplinēts un vērsts uz attīstību;
 - nevainojama reputācija;
 - nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Amata pretendentiem (-ēm) Pļaviņu novada domes klientu apkalpošanas centrā (Dzelzceļa ielā 11, Pļaviņās, Pļaviņu novadā, LV-5120) vai elektroniski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 2018.gada 30.septembrim, jāiesniedz šādi dokumenti:
1. motivācijas vēstule;
2. dzīves gājuma apraksts (CV);
3. izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
4. izziņa no Iekšlietu ministrijas Sodu reģistra.

Uz pārrunām tiks aicināti pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst augstāk minētajām prasībām.

Basketbola klubs “Jēkabpils” jaunajā 2018./2019. gada sezonā sauksies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” un Latvijas-Igaunijas apvienotajā līgā “lūšus” vadīs serbu treneris Marko Zarkovičs. Komanda galvenokārt sastāvēs no gados jauniem, bet talantīgiem un perspektīviem basketbolistiem, ko pastiprinās tādi pieredzes bagāti “lūši” kā Jurijs Aleksejevs un Mikus Sokolovs.

Jēkabpils basketbola klubam šī – nu jau septītā sezona iezīmējusies ar jauniem sadarbības partneriem un jaunu nosaukumu. Par kluba ģenerālsponsoru ir kļuvis Latvijā vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs “SMScredit.lv”. Attiecīgi komandai ir jauns nosaukums un drīzumā tiks prezentēta arī atjaunināta vizuālā identitāte.

Par BK “Jēkabpils SMScredit.lv” komandas galveno treneri ir apstiprināts 33 gadus vecais serbu basketbola speciālists Marko Zarkovičs. “Spēlēsim modernu basketbolu, ko ikvienam būs patīkami vērot! Galveno komandas daļu veidos gados jauni spēlētāji, tomēr mēs vēlamies pieradīt, ka arī ar šādu sastāvu varam būt cienīgi pretinieki ikvienai komandai. Ieguldīsim daudz darba un ar katru spēli rādīsim arvien labāku un labāku sniegumu,” jauno komandu un tās uzdevumus raksturo Zarkovičs.

Zarkovičs ir izbijis basketbolists, kas profesionālā līmenī basketbolu spēlējis Dānijā un Rumānijā, tomēr karjeru nolēmis turpināt kā treneris. Absolvējis Belgradas Basketbola akadēmiju, ir Serbijas treneru asociācijas biedrs, strādājis serbu individuālās meistarības basketbola nometnēs, austriešu “NBC Camps”, spāņu “Campus Attack” nometnēs, trenējis jaunos basketbolistus Serbijā, Spānijā, Latvijā un citās valstīs, kā arī ir bijis iesaistīts apjomīga Indijas reģiona basketbola attīstības programmas īstenošanā. Savukārt šovasar Zarkovičs strādājis Eiropā vienīgajā FIBA sertificētajā basketbola nometnē “YUBAC”.

Divas aizvadītās basketbola sezonas (2016./2017. un 2017./2018.) Zarkovičs pavadīja Latvijā, trenējot “Alfrēda Kraukļa VEF” sporta skolas 2001., 2002. gadā dzimušos basketbolistus.

Jaunajā “lūšu” komandā no pieredzējušiem basketbolistiem Jēkabpils krāsas aizstāvēs jau labi pazīstamais Jurijs Aleksejevs un Mikus Sokolovs. Komandā turpinās spēlēt jēkabpilietis Matīss Surkulis. Pirmo reizi Jēkabpils sporta namu par savu mājas laukumu sauks viens no bijušajiem “Latvijas Universitātes” basketbola kluba līderiem Roberts Krūmiņš un trīs gadus Spānijas “maizē “ pabijušais Verners Kohs, kā arī jaunā paaudze: Rodrigo Būmeistars, Dāvis Denafs, Elvijs Frīdenbergs, Rainers Hermanovskis, Edgars Klaģišs, Mārtiņš Krūmiņš, Niks Līnis, Rihards Parādnieks, Ričards Daniels Vanags un Gints Zomerfelds. Fizioterapeita pienākumus uzņemsies Robins Dedzis. Darbs pie sastāva komplektēšanas turpinās.

Komandas līdzjutēji ar spēlētājiem tuvāk tiks iepazīstināti gan sezonas atklāšanas pasākumā, gan atklātajos treniņos. Pirmās mājas spēles plānotas 29. un 30. septembrī, kad Jēkabpils sporta namā “lūši” uzņems pretiniekus no Igaunijas – “TLU” un “Rapla”.

Kopš BK „Jēkabpils” dibināšanas 2012. gadā komanda ir izcīnījusi divas Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļas. Pērno – 2017./2018. gada sezonu „lūši” noslēdza septītajā vietā, neiekļūstot izslēgšanas spēlēs. No aizvadītās sezonas vidus galvenā trenera amatā bija Sandis Buškevics, viņam asistēja Mihals Hlebovickis.

Sekojiet BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” jaunumiem kluba mājas lapā www.bkjekabpils.lv un sociālajos tīklos!

 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils”
sabiedriskās attiecības

Ceturtdiena, 13 Septembris 2018 09:46

"Sporta arēna" 24. raidījums, 12.09.2018. (VIDEO)

Jūsu uzmanībai viens no vispozitīvākajiem "Sporta arēnas" raidījumiem - studijā viesojas Jēkabpils Gada sportiskākā ģimene - Urtāni. Noklausies un uzzini vairāk par Jurģi, Ēriku, Marku un mazliet arī par Donatu!

Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 19. augustā plkst. 16.10 viesosies Jēkabpils jaunā un talantīgā basketboliste Reina Tomašicka. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...!

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Page 1 of 68

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?