Ceturtdiena, 03 Augusts 2017 17:24

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde lūdz iedzīvotāju palīdzību attēlā redzamo vīriešu atpazīšanā

Informācijas avots:  Ksenija Belova
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

02.augusta vakarā Daugavpils ceļu policistu uzmanību piesaistīja kāds kvadracikls, kura vadītājs un pasažieris brauca bez aizsargķiverēm, ka arī bez ieslēgtiem tuvās gaismas lukturiem. Likumsargi nolēma transportlīdzekli apturēt un veikt nepieciešamo pārbaudi, taču kvadracikla vadītājs nepakļāvās policijas darbinieku prasībai apturēt transportlīdzekli un palielinot ātrumu, metās bēgt.

Ieslēdzot bākugunis un speciālo skaņas signālu, policisti sekoja iespējamam pārkāpējam, ka arī vairakkārt pa skaļruni lika kvadracikla vadītājam apstāties, taču vadītājs nereaģēja uz likumsargu prasībām apturēt transportlīdzekli un turpināja bēgšanu, kuras laikā vairakkārt reāli apdraudēja gan citus ceļu satiksmes dalībniekus, gan arī gājējus. Par laimi, kvadracikla trakulīgais brauciens beidzās bez cilvēku upuriem, taču nogriežoties uz ceļa, pa kuru dienesta transportlīdzeklis fiziski nespēja pārvietoties, likumpārkāpēji aizbēga. Vēlāk, turpinot patrulēšanu, policijas darbinieki netālu no notikuma vietas atrada pamesto kvadraciklu, kas pašlaik atrodas policijas stāvvietā.

Saistībā ar notikušo sākta administratīvā lietvedība. Savukārt vadītājam nāksies atbildēt gan par augstāk minētājiem likumpārkāpumiem, gan par nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām.

Policija lūdz atsaukties ikvienu iedzīvotāju, kurš atpazīst meklētās personas un kuram ir informācija par viņu atrašanās vietu, zvanot pa tālruņiem 65403302, 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē personīgi.

 

Informāciju sagatavoja:

Ksenija Belova

VP Latgales reģiona pārvaldes

Vecākā speciāliste

t. 65403378; 20028494

Lasīts 1374 reizes

Komentāri  

+1 #2 sasmējos 2017-08-04 08:45
Policija brauc viņiem pakaļā un nevar nocopēt. Ielas gan tur ir bedrainas. Īstenībā braucējiem bez kaskām tā nemaz pakaļ dzīties nevar, jo apdraud šo cilvēku dzīvības. Maz, kas pie ātruma noveļas un būs tikai sliktāk. Durdoms īstenībā. pa eiropu esmu redzējusi kvadraciklus, visi brauc bez kaskām kā lielie. Aizlaidās, tak aizlaidās. Kvadracikla vairs nav. Vairāk nebrauks.
Citēt
0 #1 huj sosi 2017-08-04 00:41
Da pareizi darīja, ka bēga. Nav ko pakļauties tiem musuriem. Paša pieredze...
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt