Piektdiena, 01 Jūnijs 2018 13:42

Noskaidrota uzbrucēju automašīna. Policija lūdz sniegt papildus informāciju

Informācijas avots:  Sigita Pildava
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Policija lūdz atsaukties visus, kas pēdējās dienās redzējuši automašīnu VW LT ar valsts numura zīmi JD 5960 oranži sarkanā krāsā ar dubultkabīni un kravas kasti, kas pārvilkta ar sarkanu vai oranžu tentu. Tāpat lūdz atsaukties cilvēkus, kuriem ir informācija par viltotās numurzīmes izgatavošanu.

Izmeklēšanas laikā tika iegūta informācija, ka bruņotajā uzbrukumā izmantota automašīna VW LT oranži sarkanā krāsā ar dubultkabīni un kravas kasti, kurai bija uzmontēts sarkanas vai oranžas krāsas tents. Automašīnai bija uzliktas viltotas valsts reģistrācijas numuru zīmes JD 5960. Pēc nozieguma automašīna tika atrasta sadedzināta.

Valsts policija lūdz atsaukties visus iedzīvotājus, kuru uzmanību pievērsusi automašīna ar minēto aprakstu, piemēram, nepareizi novietota; atradusies vietā, kur iepriekš nav redzēta; kādu laiku stāvējusi; braucot veikusi neparastus manevrus vai pievērsusi uzmanību jebkurā citā veidā. Katra informācija izmeklēšanai var būt ļoti noderīga.

Lūdzam atsaukties arī tos, kuriem ir jebkāda informācija par darbībām ar šo numura zīmi: izgatavošanu, nodošanu, dāvināšanu vai jebkurām citām darbībām. Atgādinām, ka policijai labprātīgi sniegta informācija par šīs numurzīmes tapšanu, atbrīvos jūs no atbildības.

Informāciju lūdzam sniegt zvanot pa tālruņa numuriem 110; 67014002, vai sūtot elektroniski uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Anonimitāte tiek garantēta.

Sagatavoja:

Sigita Pildava
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tālrunis: (+371) 6 707 5088
Mobilais tālrunis: (+371) 2 789 1986

 

Lasīts 736 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties