Ceturtdiena, 18 Maijs 2017 12:16

Ikgadējie Varakļānu novada svētki ir klāt!

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

No 26. līdz 28.maijam - visi aicināti uz Varakļāniem!

Piektdien, 26. maijā plkst. 18.00 aicinām uz Varakļānu kultūras namu, kur notiks svētki mazuļiem “SUDRABA KAROTĪTE”! PLkst. 19.00 uzstāsies novada bērni un jaunieši ar koncertu “TĀDI MĒS ESAM…", kā arī pašmāju grupa “LABAIS KRASTS”.

27.maijā jau no plkst. 10:00 pie Varakļānu kultūras nama notiks atpūtas un izklaides pasākums ģimenēm ar bērniem. Būs iespēja apmeklēt bezmaksas piepūšamās atrakcijas, kā arī zinātkāres centru "ZINOO", kas piedāvā līdzdarboties raķešu darbnīcās, eksperimentu bārā un apskatīt eksponātu izstādi. Savukārt visi dzīvniekmīļi aicināti uz Varakļānu vidusskolas stadionu, kur no plkst. 11:00 norisināsies Biedrības “REMIS” suņu sacensības.

Varakļānu novada svētku ietvaros notiks tradicionālais “MTB VELOBRAUCIENS”, un šogad pateicoties Eiropas Sociālā fonda projekta atbalstam dalība velobraucienā ir bez maksas. Lai piedalītos velobraucienā oblilgāta iepriekšējā pieteikšanās sacensībām līdz 26.05.2017. plkst: 17:00. Pieteikšanās veobraucienam pasākuma dienā nebūs iespējama. Pirmie starti Rīgas ielā 13 notiks jau plkst. 12.15. Velomaratona noslēgumā - plkst. 15.00 varēs vērot velotriāla skolas “Karters” meistarklases un velošovu, bet plkst. 16.00 notiks uzvarētāju apbalvošana.

Plkst. 20.00 visi ir aicināti un Varakļānu estrādi baudīt novada svētku vakara lielkoncertu! Tajā uzstāsies novada pašdarbības kolektīvi ar  koncertu “KUR SAULĪTE ROTĀJĀS". Koncertu vadīs un par jautru noskaņu gādās Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis.

Vakara turpinājumā pasākuma viesus preicēs Varakļānu jaunā grupa “VIETU NAV”, leģendārā grupa “EOLIKA”, kā arī Pusnakts koncerts ar IVO FOMINU un draugiem. Pēc pusnakts līdz pat rīta gaismai ballēsim kopā ar grupām “IVARMĪNS”, “VIETU NAV” un Aldi Grandānu.

Biļetes iepriekšpārdošanā - EUR 3,00 Pasteidzies un iegādājies biļetes jau tagad! Pasākuma dienā – dārgāk!

Estrādē darbosies kafejnīca! Atgādinām, ka estrādes teritorijā aizliegts ienest alkoholiskos dzērienus un stikla taru, kā arī pārtikas produktus!

Sīkāka informācija: www.varklani.lv / kā arī FACEBOOK un Draugiem lv. Varakļanu KN

Uz tikšanos 27. maijā Varakļānos!

Lasīts 957 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 18 Maijs 2017 12:41

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt