Piektdiena, 01 Decembris 2017 13:52

Šimfa un Platpers pamet 'No sirds Latvijai' un dodas uz LRA

Informācijas avots:  DELFI
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

12. Saeimas deputāti Silvija Šimfa un Arvīds Platpers izstājušies no Saeimas frakcijas "No sirds Latvijai" un pieņēmuši lēmumu sadarboties ar Latvijas Reģionu apvienību (LRA), liecina parlamentāriešu izplatītais paziņojums.

Portāls DELFI informē, ka abi deputāti vēlas strādāt spēcīgā komandā un tieši LRA saskata labu potenciālu savu ideju realizēšanai. "LRA paustās vērtības un redzējums par Latvijas attīstību saskan ar abu deputātu iecerēm un rada pārliecību, ka kopā būs iespējams paveikt daudz vairāk Latvijas labā," vēstīts parlamentāriešu paziņojumā.

"Lai mūsdienās politikā realizētu idejas, šobrīd ir jāskrien sprints ne vis maratons. "No sirds Latvijai" kā politiskais spēks ir noskaņojusies uz maratonu. Mans viedoklis ir atšķirīgs. Nesakrīt mūsu domas arī politisko partiju apvienību veidošanas jautājumā. Augstu vērtēju un cienu katru "No sirds Latvijai" frakcijas deputātu, taču komandas darba stila un gara, kādā biju radusi strādāt pašvaldībā un Pašvaldību savienībā, man pietrūka," skaidrojusi Šimfa, piebilstot, ka viņai tuvas ir LRA rūpes par reģionu līdzvērtīgu attīstību.

Arī Platpers atzinīgi vērtē "No sirds Latvijai" paveikto, tomēr viņam būtiska "ir skaidrība gan attiecībā uz pagātni, gan spēja saskatīt perspektīvu un gūt rezultātu".

"Esmu radis sasniegt izvirzītos mērķus, tādēļ vēlos turpināt strādāt kopā ar LRA, jo man ir saprotama un atbalstāma apvienības politika attiecībā uz izglītības, kultūras, veselības un citiem sabiedrībai būtiskiem jautājumiem," atklājis deputāts.

Kā liecina Centrālās vēlēšanu komisijas publicētā informācija, Šimfa 12. Saeimas vēlēšanās ievēlēta no Latgales vēlēšanu apgabala, savukārt Platpers no Vidzemes vēlēšanu apgabala. Šimfa strādājusi Latvijas pašvaldību savienībā, savukārt Platpers ir profesors Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un vairāku koru vadītājs.

2014. gada Saeimas vēlēšanās par partiju "No sirds Latvijai" nobalsoja 6,85% vēlētāju.

Lasīts 1095 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 01 Decembris 2017 14:06

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties