Pirmdiena, 08 Janvāris 2018 16:49

Uz Latvijas ceļiem darbu uzsāks 3 stacionārie fotoradari

Informācijas avots:  CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Uz Latvijas ceļiem šonedēļ darbu uzsāks 3 jauni stacionārie fotoradari, kuri atradīsies Lēdmanē, Sakstagalā un Ozolniekos. Līdz ar to uz ceļiem kopumā darbosies 63 stacionārie fotoradari.

Arī šoreiz pirms visām radaru atrašanās vietām ir izvietotas informatīvas ceļa zīmes, kas informē autovadītājus par atļauto braukšanas ātrumu un uzstādīto fotoradaru. Radaru mērķis ir samazināt šajās vietās ātruma pārkāpēju, kā arī ceļu satiksmes negadījumu skaitu. To jau ir izdevies panākt - stacionāro fotoradaru vietās nav bojāgājušo negadījumos, kas saistīti ar ātruma pārsniegšanu.

Valdības apstiprinātais stacionāro fotoradaru uzstādīšanas plāns paredz, ka līdz šā gada beigām uz Latvijas ceļiem kopumā jābūt uzstādītām 100 ātruma mērierīcēm, kas ievērojami paplašinātu atļautā braukšanas ātruma pārkāpēju kontroli.

Vietas izvēlētas un saskaņotas, sadarbojoties CSDD un satiksmes drošībā un satiksmes organizācijā iesaistītajām atbildīgajām institūcijām - Valsts policijai, VAS „Latvijas Valsts ceļi” un pašvaldībām. Vairāk par stacionārajiem fotoradariem iespējams uzzināt šeit, savukārt atrašanās vietu karte atrodama šeit.

Un nenotiktu negadījumi un neietu bojā satiksmes dalībnieki.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

Tālrunis: 67025730

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mājas lapa: www.csdd.lv

Twitter: @csdd_lv

Lasīts 812 reizes

Komentāri  

0 #1 JAK 2018-01-12 10:37
Ex, labāk ceļus remontētu, braukt nav iespējams viņi naudu noraksta uz kaut kādiem radariem, uz lieciet labāk sev uz maka skaitītāju cik naudas esat nospēruši no valsts budžeta ar vot tādiem projektiem!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties