Ceturtdiena, 05 Aprīlis 2018 09:18

14. aprīlī RTU notiks Atvērto durvju diena

Informācijas avots:  Sandija Gelba
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

2018. gada 4. aprīlī –Sestdien, 14. aprīlī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Atvērto durvju diena. Tās laikā interesenti varēs iepazīties ar RTU bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studiju programmu piedāvājumu un uzņemšanas nosacījumiem, apmeklēt fakultātes, saņemt atbildes uz jautājumiem par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU.

Atvērto durvju dienas informatīvie pasākumi sāksies plkst. 10.00 RTU Arhitektūras fakultātes ātrijā, Ķīpsalas ielā 6. Tur būs izvietoti RTU fakultāšu, Doktorantu studiju nodaļas, Uzņemšanas nodaļas stendi, kuros konsultanti informēs interesentus par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem. RTU Kultūras centra un Sporta centra pārstāvji stāstīs par daudzveidīgo kultūras kolektīvu un sporta aktivitāšu klāstu, bet Studentu viesnīcu daļa iepazīstinās ar RTU dienesta viesnīcu piedāvājumu. Par karjeras un prakses iespējām Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja izjautāt arī RTU karjeras konsultanti.

Informatīvo pasākumu programmā iekļautas arī lekcijas, kurās RTU pārstāvji sniegs ieteikumus, kā sagatavoties un veiksmīgi nokārtot centralizētos eksāmenus fizikā, ķīmijā un matemātikā, informēs par uzņemšanas nosacījumiem un kārtību, kādā notiek pieteikšanās studijām, kā arī pastāstīs par studentu iespējām jau studiju laikā attīstīt uzņēmējdarbības iemaņas un nodarboties ar inovācijām. Topošajiem reflektantiem būs iespēja viesoties zīmēšanas sagatavošanas kursu norises vietā.

Uz Atvērto durvju dienu aicināti ne tikai skolēni, bet arī tie, kuri interesējas par maģistrantūras studijām, kā arī iespējām studēt neklātienē – vakaros vai brīvdienās, tādejādi apvienojot studijas ar darbu. Savukārt Doktorantu studiju nodaļas pārstāvji pastāstīs par 20 doktora studiju programmām, kuras īsteno RTU.

Atvērto durvju dienas otrajā daļā interesenti varēs doties ekskursijās uz fakultātēm, kuras būs sagatavojušas īpašu pasākumu programmu, ļaujot iepazīt studiju dzīves daudzveidīgos aspektus.

Aprīlī un maijā Atvērto durvju dienu pasākumi norisināsies arī RTU filiālēs un Inženierzinātņu vidusskolā: 5. aprīlī un 10. maijā plkst. 16.00 Liepājas filiālē, 11. aprīlī plkst. 16.00 Cēsu filiālē, 12. aprīlī plkst. 16.00 Ventspils filiālē, 21. aprīlī plkst. 12.00 Daugavpils filiālē, bet 7. aprīlī – RTU Inženierzinātņu vidusskolā.

Vairāk informācijas: rtu.lv

Papildu informācija:
Sandija Gelba,
RTU Sabiedrisko attiecību departamenta
projektu vadītāja
Tālr.: 67089023; 29900667
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīts 378 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties