Otrdiena, 15 Maijs 2018 20:07

Ilmārs Rimšēvičs slepus salaulājies ar mīļoto sievieti - Agitu Ikaunieci

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Korupcijā aizdomās turētais Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs (53) aprīļa beigās slepus apprecējies ar savu draudzeni, diriģenti Agitu Ikaunieci (46), atsaucoties uz žurnālu «Privātā Dzīve», ziņo portāls APOLLO.

Izdevums informē, ka kāzas notikušas lielā slepenībā tikai pašu tuvāko draugu un radu lokā.

Kā zināms, šī ir Rimšēviča otrā laulība. Viņš pirmo reizi gredzenus mija pirms 32 gadiem ar savu skolasbiedreni Līgu.

Jau ziņots, ka Rimšēvičs tiek turēts aizdomās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā kriminālprocesā pēc Krimināllikuma 320. panta 4. daļas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā. Kukuļa apmērs šajā lietā ir vismaz 100 000 eiro. Par iespējamo nozieguma atbalstīšanu aizturēts un vēlāk atbrīvots uzņēmējs Māris Martinsons. Uzņēmējam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

KNAB paziņojis, ka šī krimināllieta nav saistīta ar kredītiestādēm, kas patlaban darbojas Latvijā, nedz ar ASV Finanšu ministrijas paziņojumiem par «ABLV Bank» darbību, nedz arī ar potenciālo tiesvedību starp Latvijas valsti un «Norvik» banku. Netieši noprotams, ka lieta varētu būt saistīta ar «Trasta komercbanku», ko gan KNAB, gan Rimšēviča puse nedz noliedz, nedz apstiprina.

Rimšēvičs paziņojis, ka nolēmis neatkāpties no amata. Viņa pienākumus pašlaik pilda Rimšēviča vietniece Zoja Razmusa.

Avots: APOLLO

Foto: APOLLO

Lasīts 798 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 15 Maijs 2018 20:18

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties