Otrdiena, 05 Jūnijs 2018 09:39

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrais simtgadnieku salidojums

Informācijas avots:  Kultūras pils “Ziemeļblāzma”
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

25.augustā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks otrais simtgadnieku salidojums.

Tā mērķis ir aicināt ikvienu potenciālo gaviļnieku uz īpaši veltītu pasākumu, kurā simtgadniekiem būs iespēja satikt savus vienaudžus no visas Latvijas.

Simtgadnieki tiks iepriecināti ar īpaši sarūpētu koncertprogrammu, godināti ar uzrunām no pašvaldību un amatpersonu pārstāvjiem, un, protams, lutināti ar gardu svētku maltīti.

Ierašanās “Ziemeļblāzmā” plānota sākot no plkst.12:00. Svētku koncerts paredzēts plkst.13:00-14:30. Pēc svinīgās salidojuma daļas simtgadnieki un viņu pavadošās personās laipni aicināti pakavēties pils teritorijā- izstaigāt pils telpas, doties nesteidzīgā pastaigā pa  parku, iemūžināt atmiņas kopbildē vai vienkārši dalīties iespaidos ar citiem gaviļniekiem par piedzīvoto, malkojot glāzi atspirdzinoša dzēriena.

Lūgums dalīties ar šo informāciju – pārsūtīt ikvienam interesentam, kuram rados, kaimiņos vai kur citur būtu zināms šī cienījamā vecuma pārstāvis vai pārstāve.

Papildinformācija un pieteikšanās– kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā,

tālrunis: 20270966,  e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kā arī papildinformācija pie šī projekta vadītājas Elīnas Helmanes-Orlovas - mob. tālrunis: 28355005, e-pasts:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pieteikšanās līdz 1.jūlijam.

Lasīts 549 reizes

Komentāri  

0 #1 Guest 2018-07-04 16:56
[fv]Simtgadniek u salidojums Ziemeļblāzmā[/f v]
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties