Piektdiena, 27 Jūlijs 2018 13:25

Svinēs Riebiņu novada un Rušonas ezera svētkus

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Sestdien, 28.jūlijā Riebiņu novada parka estrādē tiks svinēti Riebiņu novada svētki “Riebiņi zied” Pulksten 19.40 sāksies krāšņais svētku gājiens, kurā piedalīsies Riebiņu novada iedzīvotāji, iestādes, uzņēmumi, lauksaimnieki, organizācijas un visi citi, kas vēlas tajā piedalīties. Pulcēšanās uz gājienu pie Riebiņu Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas. Kolektīvi aicināti parūpēties par vienotu noformējumu gājienam.

Pulksten 20.00 Riebiņu novada estrādē sāksies pašdarbības kolektīvu svētku koncerts un iedzīvotāju godināšana. Pulksten desmitos vakarā iedvesmojoties no franču cirka jaunums Baltijā – dzīvās lelles milzu klaraliskie ziedi “Ziedu duets”. Ziedu lomās iejutīsies Latvijas nacionālās operas maigais un romantiskais tenors Jurios Vcizbulis un liriski dramatiskais kaislīgais soprāns Laura Teivāne. Katras lelles platums 3,5 metri un augstums 5,5 metri, bet svars – tonna. Pēc dzīvo leļļu koncerta pulksten 23.00 -svētku uguņošana – Uguns ziedi debesīs, bet pulksten 23.30 – zaļumballe kopā ar grupu “Velves” un DJ Rūdi.

Svētdien Riebiņu novada svērtku svinēšana turpināsies pulksten 10.00 Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā ar svētku ekumēnisko dievkalpojumu un Rīgas svētā Franciska draudzes kopas “Asīzieši” koncertu. Pulksten 12tos zirgaudzētavā “Trīs vītolu staļļi” jāšanas sporta paraugdemonstrējumi – sacensības. Svētku laikā darbosies pagastu dižošanās stendi, būs iespēja izgaršot Riebiņu novadu un nobalsot par rosīgāko pagastu. darbopsies radošās darbnīcas un piepūšamās atrakcijas bērniem, būs pieejama brīvdabas kafejnīca. Svētku laikā Riebiņu centrālajā bibliotēkā būs apskatāma izstāde - “Toreiz un tagad”.

Svētki noslēgsies pēc nedēļas – 4.augustā ar Ezera un Jaunības svētkiem. Sestdien, 4.augustā jau no pulksten 6.00 visi aicināti uz atpūtas bāzi “Silmalas” pie Rušona ezera uz Rušonas ezera svētkiem. Savukārt pulksten astoņos vakarā sāksies Riebiņu novada jaunības svētki.

Ieeja visos svētku pasākumos – bez maksas.

Lasīts 1078 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties