Pirmdiena, 16 Jūlijs 2018 12:52

Guntars Gogulis: Sola, ka bedres stāvlaukumā pie veikala "Beta" Bebru ielas mikrorajonā salabos līdz gada beigām (FOTO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ar Radio1.lv sazinājās Jēkabpilī, Bebru ielas mikrorajona iedzīvotāja, autovadītāja Evija, kas vēlējās noskaidrot, kad beidzot tiks remontēts stāvlaukums pie veikala “Beta”. Šajā stāvlaukumā bedre esot pie bedres, kas apgrūtina autobraucējiem novietot auto. Turklāt šāds bedrains un izdangāts stāvlaukums ir krasā pretstatā ar līdzās esošo, nesen atjaunoto Bebru ielas mikrorajopnu. Evija arī atsūtīja vairākus attēlus, kuros redzamas daudzās bedres.

Iedzīvotājas jautājumu adresējām Jēkabpils pilsētas pašvaldībai. Atbildi sniedza izpilddirektors Guntars Gogulis.

Viņš skaidroja, ka stāvlaukums pieder vairākiem privātīpašniekiem un pašvaldība nevar tajā veikt bedu remontu. Gogulis sazinājies ar veikalu “Beta” tīkla Jēkabpilī pārvaldītāju un tas sacījis, ka patlaban pilsētā notiekot veikalu Beta fasāžu atjaunošana. Kad pienākšot kārta veikalam “Beta” pie Bebru ielas mikrorajona, tikšot salabotas arī bedres stāvlaukumā. Precīzu laiku, kad tas notiks “Beta” pārstāvis nevarējis nosaukt, vien solījis, ka līdz šī gada beigām bedres salabos.

Aculiecinieces foto

Lasīts 987 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 16 Jūlijs 2018 13:05

Komentāri  

+2 #3 Bedrite 2018-07-19 00:10
Salabojiet Draudzibas aleju. Tur tādas bedres ka pabraukt nav iespējams.
Citēt
+5 #2 eh! 2018-07-16 20:50
Kaut kāda glupa atruna. Tās bedres tur jau ir gadiem. Gudrinieks! Pircējus savam veikalam grib, bet lai nodrošinātu piebraukšanu pie veikala, tad nav. Uz veikalu kāpnes arī varēja būt lēzenākas. Veciem cilvēkiem grūti uzkāpt.
Citēt
+4 #1 Mmmmm 2018-07-16 17:07
Haaa haaaa haaaaa!!!!Lidz gada beigām!!!!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kā vērtējat 13.Saeimas vēlēšanas?