Piektdiena, 09 Novembris 2018 18:05

Nesola drīzumā ierīkot apgaismojumu Jēkabpilī, Dambja un Daugavpils ielas posmos

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ar Radio1.lv sazinājās jēkabpilieši, kas pēc darba pa Dambja ielu dodas uz pilsētas satiksmes autobusu pieturu Pormaļa ielā pie bijušās SEB bankas ēkas un sūdzējās, ka šajā ielas posmā nav apgaismojuma. Tāpat arī jēkabpilieši no Daugavpils ielas sūdzas, ka posmā, ko bērni izmanto ceļam uz skolu nav apgaismojuma.

Jēkabpiliešiem, kas ikdienā izmanto pilsētas sabiedrisko transportu, kurš šobrīd, Pasta ielas remontdarbu laikā, kursē pa Pormaļa ielu, ejot uz pieturvietu pie bijušās SEB bankas ēkas pa Dambja ielas posmu, kas atrodas starp Brīvības un Pormaļa ielām, pēc darba vakaros nākas iet pa tumsu, jo šis ielas posms nav izgaismots. Turklāt šeit ietvju asfalts ir sabrucis un bedrains. Līdz ar to diennakts tumšajā laikā ir ļoti apgrūtināta pārvietošanās, jo ceļš nav labi pārskatāms un tā segums ir nekvalitatīvs. Iedzīvotāji interesējās vai ir iespēja šeit ierīkot apgaismojumu vai izvietot to pagaidu variantā. Jēkabpils pilsētas pašvaldības Būvniecības nodaļas vadītājas vietniece Kristīne Garde skaidroja, ka tas nav iespējams, jo lai to izdarītu ir jāpārrok Pormaļa ielu, kas netiks darīts, vienīgais, ko lietas labā var darīt, izvērtēt iespēju uzlabot ietves stāvokli, lai pārvietošanās būtu ērtāka. Par apgaismojuma ierīkošanu šajā Dambja ielas posmā tikšot domāts tuvāko gadu laikā, kad tiks veikta Pormaļa ielas rekopnstrukcija.

Ar Radio1.lv sazinājās arī iedzīvotāji no Daugavpils ielas mikrorajona Jēkabpilī, kas izteica neapmierinātību, ka Daugavpils ielas posms, ko izmanto bērni ceļam uz skolu un iedzīvotāji ceļam uz darbu ir neizgaismots. Savukārt līdzās esošā Asotes iela, ko gājēji intensīvi neizmanto ir izgaismota. Iedzīvotāji vēlējās noskaidrot, kad tiks apgaismojums ierīkots šajā Daugavpils ielas posmā. Kristīne Garde skaidroja, ka šī ielas posma, aptuveni 300 metru garumā, izgaismošana tuvākajā laikā nav paredzēta un nav iekļauta ne šī, ne nākamā gada budžetā. Taču iedzīvotāju lūgums tiks ņemts vērā un tuvāko gadu laikā tiks domāts par šī ielas posma izgaismošanu.

Foto no Dambja ielas posma

Lasīts 125 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?

Vjačeslavs Dombrovskis (Saskaņa) - 12.5%
Aldis Gobzems (KPV LV) - 11%
Jānis Bordāns (JKP) - 47.6%
Atis Pabriks (AP) - 6.8%
Roberts Zīle (VL-TB/LNNK) - 6.1%
Māris Kučinskis (ZZS) - 3.1%
Krišjānis Kariņš (JV) - 2.2%
Neviens no minētajiem - 6%
Vienaldzīgi - 3.3%

Kopā balsojumi: 735
Balsošana par šo anketu ir beigusies on: Novembris 5, 2018