Pirmdiena, 05 Jūnijs 2017 14:57

Aknīstē visvairāk balsis saņēmuši saraksti "Vienoti novada izaugsmei" un "Vienotam novadam"

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Aknīstes novada pašvaldības vēlēšanās uzvarējis saraksts "Vienoti novada izaugsmei" ar 34,42% saņemto balsu, bet saraksts "Vienotam novadam" izcīnījis otro vietu ar 27,25% balsu, liecina provizoriskie vēlēšanu rezultāti.

"Vienoti novada izaugsmei" pašvaldībā būs pārstāvēta ar trīs mandātiem, kurus varētu ieņemt Jānis Vanags, Guntars Geida un Skaidrīte Pudāne. Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā pie kandidātiem gan vēl nav norādīts statuss, vai viņi ir ievēlēti pašvaldībā, tomēr tas izriet no pašlaik apkopotajiem datiem.
"Vienotam novadam" izcīnījis tīrs vietas. Politisko spēku pašvaldībā varētu pārstāvēt līdzšinējā pašvaldības vadītāja Vija Dzene, Aija Kurkliete un Ilga Cālīte. Iepriekšējās vēlēšanās Dzenes saraksts bija ieguvis divas vietas.

Trešajā vietā ir "Jauniešu apvienība" ar 22,94% balsu un diviem mandātiem. No saraksta Aknīstes domē varētu strādāt Inārs Čāmāns un Santa Curikova.
Ceturto, pēdējo vietu ieņem nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK ar 13,86% balsu un izcīnītu vienu deputāta vietu, kuru varētu ieņemt Jānis Gavars.

Lasīts 1071 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli