Piektdiena, 16 Jūnijs 2017 15:54

Aknīstes novada domes priekšsēdētājas amatu saglabājusi Dzene

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Šodien Aknīstes novada domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē par pašvaldības vadītāju ievēlēta saraksta "Vienotam novadam" līdere, līdzšinējā pašvaldības vadītāja Vija Dzene.


Par Dzenes kandidatūru nobalsoja seši, pret - divi deputāti. Savas balsis par Dzeni atdeva visi trīs sadarbības memorandu parakstījušo sarakstu deputāti, atskaitot vienu, kurš domes sēdē nepiedalījās.


Sadarbības memorands starp sarakstiem "Vienoti novada izaugsmei", "Vienotam novadam" un nacionālo apvienību "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK tika parakstīts 13.jūnijā.


Par Ināru Čamanu, kas bija otrs domes priekšsēdētāja amatam izvirzītais kandidāts, nobalsoja abi Jauniešu apvienības deputāti.


Ar tādu pašu balsu sadalījumu par domes priekšsēdētāja vietnieku tika ievēlēts Jānis Vanags no Vienoti novada izaugsmei. Otra minētajam amatam izvirzītā pretendente bija Aija Kurkliete (Vienoti novadam).


Aknīstes novada pašvaldības vēlēšanās saraksti "Vienoti novada izaugsmei" un "Vienotam novadam" ieguvuši pa trim deputātu mandātiem, saraksts "Vienotam novadam" - divus, bet nacionālo apvienība - vienu mandātu.


"Vienoti novada izaugsmei" pašvaldībā pārstāv Vanags, Guntars Geida un Skaidrīte Pudāne, "Vienotam novadam" - Dzene, Aija Kurkliete un Ilga Cālīte, "Jauniešu apvienību" - Inārs Čāmāns un Santa Curikova, bet nacionālo apvienību - Jānis Gavars.

Lasīts 1776 reizes

Komentāri  

+1 #1 Ieva 2017-06-16 21:06
Vija, lai tev veicas!!!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli