Ceturtdiena, 21 Septembris 2017 07:15

Piedalies Eiropas sporta nedēļas aktivitātēs Jēkabpils novadā!

Informācijas avots:  Baiba Čākure
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Arī šogad Jēkabpils novada pašvaldība piedalās Eiropas sporta nedēļā, kad ikviens iedzīvotājs tiek aicināts iesaistīties savas veselības uzlabošanā – esot aktīvam. Nekad nav par vēlu, lai iemācītos kādu jaunu sporta veidu vai atsāktu fiziskās aktivitātes. Šogad tiks rīkoti 3 pasākumi:

28.septembrī Dignājas pamatskolas sporta laukumā “Veselības takas pasākums visai ģimenei”, kad sadarbībā ar fizioterapeiti mācīsimies noteikt pareizu slodzi, kā arī iesildīties un atsildīties pēc fiziskajām aktivitātēm. Veselības takā mācīsimies pareizi izmantot āra trenažierus, veiksim trasi skrienot, nūjojot vai ejot, kā arī mācīsimies noturēt līdzsvaru “Meža kaķī”.

29. septembrī Dunavas pamatskolas sporta laukumā visi laipni aicināti uz “Vingrošanas treniņu ārpus telpām”, mācīsimies pareizi izmantot āra trenažierus un noteikt veselīgu slodzi. Šajos pasākumos sporta inventārs tiks nodrošināts. Pasākumi ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās.

Savukārt Eiropas sporta nedēļu noslēgs Futbola turnīrs 30.septembrī Dignājas sporta laukumā. Turnīrā var piedalīties vīriešu komandas bez vecuma ierobežojuma.

Lai piedalītos futbola turnīrā, līdz 29. septembrim ir iepriekš jāpiesakās sūtot pieteikumu uz e-pastu: baiba.cakure@jekabpilsnovads vai zvanot uz tālr. 28677242.

Baiba Čākure,

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Lasīts 453 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt