Ceturtdiena, 05 Oktobris 2017 19:46

Turpinās būvdarbi Ābeļu pagastā pie Jāņa Akuratera daiļrades takas izveides

Informācijas avots:  Agnese Kalniņa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils novada Ābeļu pagastā intensīvi turpinās būvdarbi literāta Jāņa Akuratera daiļrades takas izveidei, kuru rezultātā tiks izveidota izzinoša pastaigu taka ar uzstādītiem āra informācijas stendiem, prožektoriem ar saules baterijām, atkritumu urnām un iesētu zālienu. Darbi tiek veikti projekta Nr. 17-05-AL24-A019.2204-000004 “Literāta Jāņa Akuratera daiļrades takas izveide Jēkabpils novada Ābeļu pagastā” ietvaros, kura mērķis ir izveidot un labiekārtot J.Akuratera kā literāta, aktīvas, daudzpusīgas personības daiļrades taku Ābeļu pagasta Brodu ciemā, izmantojot inovatīvus un videi draudzīgus risinājumus.

Būvdarbus veic SIA “Ošukalns celtniecība”, savukārt būvniecības darbu gaitu objektā uzrauga būvinženieris Līga Koržeņevska. Plānotos darbus paredzēts realizēt 2017. gadā. Projekta vadītājs ir Ābeļu pagasta pārvaldes vadītājs Raimonds Jaudzems.

Realizējot projektu, iedzīvotājiem, tūristiem un citiem interesentiem tiks nodrošināta pieejama un viegli uztverama informācija par J.Akurateru un viņa daiļradi, uzlabosies cilvēku informētība gan par novada, gan Latvijas mēroga kultūras mantojumu.

Projektu speciāliste Agnese Kalniņa

Autores foto

Lasīts 665 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt