Pirmdiena, 08 Janvāris 2018 11:05

Svētdien Krustpils novadā dzēsts ugunsgrēks 300m2 platībā

Informācijas avots:  Ilze Dāme Birziņa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 5.janvāra plkst. 6.30 līdz 8.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Svētdien plkst. 20.08 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Krustpils novada Krustpils pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies šķūnī. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg neapsaimniekota šķūņa konstrukcijas un siena ruļļi 300m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 23.16.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega sodrēji četru ēku dūmvados, divas garāžas un neapsaimniekotas ēkas bēniņi.
Šogad ugunsdzēsēji glābēji ik dienu dodas uz vairākiem izsaukumiem saistībā ar ēku dūmvados degošiem sodrējiem. Lai izvairītos no iespējamās ugunsnelaimes, VUGD aicina iedzīvotājus rūpīgi pārbaudīt vai mājas krāšņu un pavardu dūmkalnāli ir iztīrīti un, ja nepieciešams, nodrošināt to iztīrīšanu no sodrējiem.

Sestdien ap plkst. 14.00 VUGD saņēma izsaukumu uz Bauskas novada Codes pagastu, kur notiek noplūde no gāzes balona. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu dzīvojamā mājā mainīts gāzes balons, un tam ir bojāts gāzes balona reduktors. Ugunsdzēsēji glābēji, aizgriežot ventili un atvienojot gāzes balonu, noplūdi likvidēja.

Piektdien plkst. 11.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ozolnieku novada Cenu pagasta, kur uz lauka apgāzies traktors. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka zem traktora atrodas cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 83 izsaukumus – 40 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet 12 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plašākai informācijai:
Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa

Ilustratīvs attēls

Lasīts 887 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli