Otrdiena, 31 Jūlijs 2018 10:19

Krustpils pagastā degusi meža zemsedze divu hektāru platībā

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Krustpils novada Krustpils pagastā pirmdien degusi meža zemsedze divu hektāru platībā,  informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Šis bijis platības ziņā lielākais ugunsgrēks aizvadītajā diennaktī. Izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts pirms plkst.20, bet īsi pirms pusnakts ugunsdzēsēji notikuma vietā darbus pabeidza. Meža ugunsgrēka dzēšanas darbus turpina Valsts meža dienests.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, koks, sausā zāle, siena ruļļi, elektrības līnijas balsts, bāra lete, skapis un atkritumi, sadzīves mantas, tualete, divas vieglās automašīnas, demontētas ēkas konstrukcijas un piecos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, Vaiņodes novada Vaiņodes pagastā glābēji atbrīvoja striķī sapinušos stārķi, bet citviet no akas izcēla suni.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 90 izsaukumus - 40 uz ugunsgrēku dzēšanu un 35 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Lasīts 1073 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli