Otrdiena, 08 Augusts 2017 13:08

Dodoties uz Aglonu, jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Līvānos

Informācijas avots:  Līvānu novada domes Sabiedrisko attiecību un ārējo sakaru daļa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Tuvojoties Aglonas svētkiem 14. un 15. augustā, Līvānu novada pašvaldība atgādina un aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem Līvānos. Transporta kustības ierobežojumi noteikti sakarā ar ielu būvdarbiem Stacijas ielā, Līvānos, kas ir sākums valsts reģionālās nozīmes autoceļam P63 Līvāni – Preiļi.

Autovadītājus, kas uz Aglonu dosies no Rīgas – Jēkabpils, aicinām izmantot autoceļu Jaunsilavas – Rudzāti – Preiļi, kurš visā garumā ir klāts ar melno segumu.

Tā pat var izmantot vietējās nozīmes valsts autoceļu V753 Līvāni–Steķi (Dzirnavu iela – Kūdras fabrika - reģionālās nozīmes autoceļš P63 - Preiļi)

Autovadītājiem, kas uz Aglonu dosies no Daugavpils, aicinām izmantot autoceļu Upenieki – Stares – Rožupe – Preiļi. Vai arī kādu no jau iepriekš norādītajiem apbraucamajiem ceļiem.

Līvānu novada dome aicina autovadītājus ievērot satiksmes organizācijas kārtību un nepārsniegt atļauto transporta kustības ātrumu.

Papildus informācija: Līvānu novada būvvaldes būvinženieris Armands Šaraks, tālr. 65307273, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Informāciju sagatavoja

Līvānu novada domes

Sabiedrisko attiecību un ārējo sakaru daļa

Lasīts 368 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt