Trešdiena, 11 Decembris 2013 12:40

Jēkabpilī ražo akustiskās apskaņošanas sistēmas

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Kopš šīs vasaras jūlija Latvijas tirgū ir ienācis jauns akustisko apskaņošanas sistēmu ražotājs SIA „AIJA AUDIO". Uzņēmuma darbības veidus var iedalīt divās lielās grupās: sienu un griestu akustisko apdares paneļu ražošana un pasīvo un aktīvo skandu ražošana.
"Mūsu galvenais uzdevums ir apmierināt klientu patēriņa prasības un piedāvāt Latvijas tirgū un citās valstīs, pēc pasaulē modernākās tehnoloģijas ražotus, kvalitatīvus un mūsdienu dizainam atbilstošus produktus: akustiskos telpu apdares paneļus, kā arī pasīvas un aktīvas skandas," saka viens no uzņēmuma īpašniekiem Juris Saldaks.
Jautāts, kāpēc uzņēmums nosaukts vārdā Aija, Juris Saldaks atbild, ka šoreiz nosaukumam nav saistības ar personvārdu, tas ir sava veida akrostihs, kur nosaukumu veido četru uzņēmuma īpašnieku vārdu – Aldis, Ivars, Juris, Aigars - pirmiem burti.
 
SIA "AIJA AUDIO" akustiskās sistēmas un paneļi tiek ražoti no vietējiem izejmateriāliem – "Latvijas finiera" saplāksnēm, kas ir visā pasaulē atzīts izejmateriāls. Savukārt komponenti tiek importēti no Vācijas, Itālijas, Somijas un citām valstīm. Daļu no komponentiem iepērk arī no Latvijas ražotājiem.
 
Juris Saldaks stāsta, ka SIA "AIJA AUDIO" savu produkciju izplata caur veikalu tīklu. Uznēmumam ir noslēgts līgums ar "Mūzikas centru", kuram ir septiņas tirgotavas Latvijas lielākajās pilsētās.
 
Nākamgad janvārī plānota prezentācija tepat uzņēmumā uz vietas vietējiem tirgotājiem un tikšanās ar Lietuvas un Igauņu pārdevējiem, lai iekarotu visas Baltijas tirgu. Tāpat arī uzņēmuma plānos ir 2014.gada martā piedalīties lielajā, starptautiskajā izstādē Frankfurtē. Šim nolūkam jau ir pasūtīts stends, tiek gatavota produkcija un reklāmas materiāli. Dalība šādā izstādē izmaksā aptuveni 10 000 eiro, taču tās ir investīcijas uzņēmuma attīstībā, kas noteikti atmaksāsies.
 
Juris Saldaks atzīst, ka Frankfurtes izstādē iecerēts dibināt kontaktus ne tikai ar tiem, kas vēlēsies pirkt SIA "AIJA AUDIO" gatavo produkciju, bet arī ar kompānijām, kurām nepieciešams skaņas iekārtu korpusa ražotājs. Uzņēmējs ir pārliecināts, ka Jēkabpilī ražotā produkcija spēs konkurēt ar Eiropas. piedāvājumu, jo šo iekārtu ražošanā liela nozīme ir roku darbam. Eiropā roku darbs izmaksā daudz dārgāk nekā Latvijā. Līdz ar to mūsu uzņēmumiem ir vieglāk konkurēt cenas ziņā.
 
SIA "AIJA AUDIO" produkcija nav paredzēta mājas akustikai, bet gan profesionālam pieprasījumam. Uzņēmuma klienti ir mūzikas grupas, dīdžeji, klubi, kafejnīcas, pašvaldības un jebkurš cits, kuram ir darīšana ar apskaņošanu. Tas attiecas ne tikai uz skandām, bet arī akustikas paneļiem. Ja skanda izdod skaņu, tad akustiskie paneļi telpā nodrošina tīkamu šīs skaņas efektu.
 
SIA AIJA AUDIO
BIROJS:
Pils Rajons 44, Jēkabpils, LV-5202, Latvija
Tālr. +371 65223157, fakss +371 65223156
Mob.t. +371 29209384
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
RAŽOTNE:
Mālu iela 6A, Jēkabpils, LV-5202, Latvija
Lasīts 5047 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Decembris 2013 18:32

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Vai apmeklēsiet Jēkabpils pilsētas svētkus 2018 - "Radi Jēkabpili"?