Trešdiena, 09 Aprīlis 2014 16:31

“Sol&Vita” - stabils zīmols skaistumkopšanas tirgū Jēkabpilī (FOTO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(5 balsis)

Viens no populārākajiem saskarsmes veidiem ikdienā, satiekoties cilvēkiem, ir sarokošanās, un rokas ir viena no tām ķermeņa daļām, ko apkārtējie pamana jau pirmajās tikšanās minūtēs. Profesionāli koptas rokas allaž piesaista uzmanību. Skaistumkopšanas salons “Sol&Vita” ir labi zināms jēkabpilietēm, kurām ir svarīgi rūpēties ne tikai par savu roku kopšanu, bet arī labi izskatīties ikvienā dzīves situācijā.

Salons “Sol&Vita” atrodas tikai dažu minūšu gājiena attālumā no Jēkabpils vecpilsētas centra, Viestura ielā 13b/1. Atverot tā durvis, nonākam skaistumkopšanas pasaulē, ko radījusi Solvita Marčuka. Viņas vārdā arī nosaukts uzņēmums.

“Sākumā biju individuālais komersants, un mans uzņēmums bija “Solvita”, attīstoties biznesam, veidoju SIA un bija vajadzīgs nosaukums. Iepriekšējo – “Solvita” - neļāva paturēt, jo bija gana daudz uzņēmumu ar šādu vārdu. Runāju ar kolektīvu un jautāju meitenēm, kādu nosaukumu dosim jaunajam SIA. Viņas vienā balsī teica, ka nedrīkst atteikties no vārda “Solvita”, jo tas ir atpazīstams klientu vidū un kļuvis par sava veida zīmolu kvalitātei. Tā tapa “Sol&Vita”,” stāsta Solvita Marčuka.

Ar viņu tiekamies kādā no darbdienas rītiem, mirkli pirms salonā sākas ikdienas ierastais darba ritms. Skan klusināta mūzika, aplaižot skatienu visapkārt, redzams, ka telpu interjerā ik priekšmets liecina par šeit notiekošo darbības veidu un skatam pamanīts paliek arī nesen veiktais remonts.

“Šajās telpās esam tikai dažus mēnešus, kopš rudens. Remontu mēs veicām saviem spēkiem, palīgā nāca mūsu ģimenes,” stāsta Solvita Marčuka.

Viņa atceras, ka viss sākās aptuveni pirms 16 gadiem. Toreiz nebijis pat domas par savu biznesu, bijis darbs, kas patika. Strādājusi kā individuālais komersants un darbam atdevusi sevi visu. Tā pamazām veidojusies komanda, un šobrīd “Sol&Vita” ir stabils uzņēmums savā nozarē Jēkabpilī un piedāvā manikīru, pedikīru, sejas kopšanu, masāžas un solāriju. Salonā pakalpojumus sniedz trīs manikīres – Solvita Marčuka, Tatjana Bondarenko un Jekaterīna Barovkova, kosmetoloģe – Olga Osinceva, masiere – Svetlana Livša. Salonam ir īpaša sadarbība ar meistari no Rīgas – Astru Šaueri, kura uz Jēkabpili brauc reizi mēnesī un piedāvā permanento grimu.

Solvita Marčuka uzskata, ka ceļš uz skaistumkopšanas pasauli ir bijis kā zīme no augšas, jo, izvēloties jomu, kurā strādāt un veidot karjeru, sākotnēji par šo profesiju nedomājusi. Ir iegūts grāmatveža diploms Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, studēts pārtikas tehnologos Lauksaimniecības universitātē un apgūtas zināsanas dažādās citās jomās.

“Skaistumkopšanas pasaulē mani ievirzīja mana darba devēja. Strādāju par solārija administratori, un vadītāja ieteica, ka es varētu apgūt manikīru. Sākumā domāju: es un manikīrs? Vēlāk izrādījās, ka tieši šī joma man padodas vislabāk,” atceras Solvita Marčuka.

Savas karjeras pirmos gadus viņa raksturo kā ražīga darba laiku. Tie sakrita ar ekonomisko uzplaukumu valstī, kad ikviens gribēja justies un izskatīties labi, tajā skaitā lepoties ar labi koptām rokām, un manikīra apmeklēšana bija viena no modes tendencēm. Solvita Marčuka nagu kopšanas jomā strādāja gan Jēkabpilī, gan Rīgā, apgūstot un pilnveidojot profesionālās iemaņas pie Latvijā pazīstamiem nagu kopšanas meistariem. Lai piedāvājums būtu interesants klientiem, bija jāseko līdzi jaunākajām tendencēm un jātrod arvien kaut kas jauns, ko piedāvāt, ar ko pārsteigt.

Mainījās situācija valstī, sākās krīzes laiks, cilvēkiem mainījās arī attiecības ar naudu un bija jāatrod ceļš, kā turpināt darbu jaunos apstākļos. Izpētot tirgu, tika atrastas iespējas darboties. Solvita Marčuka uzskata, ka laba kvalitāte tiek novērtēta visos laikos. Viņa strādā ar vācu firmas “Alessandro” kosmētiku, kas ir Eiropā un pasaulē pazīstams zīmols, un tā cena apliecina kvalitāti. Lai dotu iespēju plašākam lokam klientu, tika izpētīts tirgus un izvēlēta arī “Kinetics” kosmētika. Tāpat arī tiek izmantotas “Catherina” nagu krāsas un citi zīmoli.

“Ir jāizmet no leksikas vārdus – dārgs, lēts. Tas nav galvenais. Svarīgi ir saprast, kāda attiecība naudas izteiksmē mums ir pret konkrēto pakalpojumu,” saka Solvita Marčuka.

Viņa norāda, ka cilvēkam, kas pirmo reizi mūžā atnāk pie manikīra jeb roku kopšanu sāk no nulles, ieteicams izmēgināt “Kinetics” piedāvājumu un pakāpeniski pāriet uz “Alessandro”. Solvita Marčuka atzīst, ka šībrīža pieredze ļauj saskatīt un ieteikt klientam vislabāko, tieši to, kas viņam vislabāk piestāv gan krāsas, gan formas ziņā.

Skaistumkopšanas salonā “Sol&Vita” piedāvājums ir plašs gan izvēlē, gan cenās, ar katru klientu viņa vēlmes un iespējas tiek izrunātas individuāli, un atrasts vispiemērotākais risinājums. Solvita Marčuka atzīst, ka ir nācies dzirdēt sarunas, ka “pie Solvitas ir dārgi”. Dzirdētais gan radot gandarījumu, jo apliecina, ka šeit strāda profesionāļi ar augstas kvalitātes kosmētiku, gan smeldz, jo neesot tā, ka cenas dēļ klientam būtu jātsakās no savas ieceres doties uz skaistumkopšanas salonu. Risinājumu vienmēr var atrast. Solvita Marčuka uzsver, ka salonā visi ir mīļi gaidīti un katram tiek radīta situācija, lai viņš šeit justos ērti un gaidīts.

Salonā “Sol&Vita” var saņemt profesionāla kosmetologa pakalpojumus ar franču zīmola “Mary Cohr” kosmētiku, kā arī veikt ķermeņa masāžas, piemēram, plecu zonai vai pēdām. Piedāvājumā ir šokolādes, medus un zelta masāžas. Savukārt solārijs te ir viens no kvalitatīvākajiem pilsētā. “Man ir atbildība par saviem klientiem, tāpēc mums ir jaunākās paaudzes, īpaši izvēlētas solārija lampas”, norāda Solvita Marčuka.

Cilvēku pieprasījums un vēlmes nemitīgi mainās un tikai, ejot līdzi laikam un attīstoties, ir iespējams saglabāt savu vietu tirgū. Tāpēc “Sol&Vita” seko līdzi visām jaunākajām tendencēm nozarē un turpina paplašināt piedāvājumu klāstu, lai klientiem, atnākot uz salonu, būtu iespējams saņemt vienuviet visus nepieciešamos pakalpojumus skaistumkopšanā. Cilvēkam, kurš sevi mīl un rūpējas par savu izskatu, ir svarīgi ne tikai kā izskatās viņa rokas, seja un ķermenis, bet arī, cik veseli un kopti ir viņa mati. Tagad salonā “Sol&Vita” ikviens var iegādāties arī profesionālu kosmētiku matu kopšanai.

“Ar itāļu zīmola "FarmaVita" matu kopšanas līdzekļiem es iepazinos jau pirms vairākiem gadiem, kad meklēju vislabāko veidu, kā rūpēties par meitas garajiem matiem. Man tika izteikts piedāvājums strādāt ar šiem produktiem. Līdz šim teicu nē, taču, kad piedāvājumu saņēmu trešo reizi, piekritu,” saka Solvita Marčuka.

Viņa šobrīd ir šī zīmola oficiālais pārstāvis Latgales reģionā.

“”FarmaVita” šampūni un citi matu kopšanas līdzekļi ir ļoti kvalitatīvi. Tomēr tas nav viegli – iet pie frizieriem un piedāvāt šo produktu, jo katrs speciālists ir pārliecināts par to produktu kvalitāti, ar ko strādā līdz šim, jaunais tiek pieņemts pakāpeniski. Zīmolu “FarmaVita” labi pazīst rīdzinieki, Latgalē tas vēl ir svešs. Mans uzdevums ar to iepazīstināt šo plašo reģionu,” teic Solvita Marčuka.

Viņa piebilst, ka maijā Jēkabpilī tiks rīkots bezmaksas seminārs profesionāļiem un interesentiem par “FarmaVita” matu kopšanas līdzekļiem.

Skaistumkopšanas salona “Sol&Vita” darbības princips ir nodrošināt augstākā līmeņa servisu un panākt, lai klients šeit atpūstos, iegūtu jaunāko informāciju par skaistuma pasauli un pozitīvās enerģijas lādiņu. “Sol&Vita” valda uzticības pilna un viesmīlīga atmosfēra. Katrs klients šeit saņem nedalītu uzmanību un rūpes. Izsmalcināts interjers, plašs pakalpojumu klāsts, atsaucīgs personāls – tas viss salonu padara pievilcīgu kvalitātes un profesionalitātes cienītāju acīs. Sadarbība ar pasaulē slaveniem zīmoliem, sekošana modes tendencēm, nemitīga attīstība un radoša pieeja darbam – tas ir “Sol&Vita” virzītājspēks.

Sandra Mikanovska

Foto: Lāsma Irša

Lasīts 12552 reizes

Komentāri  

+6 #1 Jēkabpiliete 2015-10-28 13:59
Taču diemžēl šajā salonā nekvalitatīvi pieaudzē skropstas! Noturība - nedēļa maksimums. Taču cena ir kā par divām reizēm pie cita speciālista salonā.
Šajā salonā laiciņu atpakaļ pieaudzēju skropstas, 2 reizes, noturības līmenis ir zems, neskatoties uz to, ka ne pirmo ne pēdējo reizi pieaudzēju.
Atradu speciālisti Valēriju Jēkabpilī, esmu ļoti apmierināta un pateicīga. Par pus cenu un noturība 3-4 nedēļas.
Ne velti saka - labs uzņēmums nav jāreklamē. Reklamē tos, kuriem trūkst klientu loka. :)
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Koncertieraksts

Aptauja

Vai uzticaties Latvijas banku sistēmai?

Jā - 9.4%
Drīzāk jā - 7.4%
Daļēji - 19.7%
Drīzāk nē - 16.8%
Nē - 46.5%

Kopā balsojumi: 340
Balsošana par šo anketu ir beigusies on: Marts 19, 2018