Otrdiena, 13 Maijs 2014 15:51

“Gaļas nams” paplašinot tirgu, atver jaunu picēriju un picu piegādi nodrošina pat uz pludmali

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Kopš maija sākuma Jēkabpilī veikals-kafejnīca “Gaļas nams” sporta pilsētiņā “Dinamo” Viestura ielā 10b ir atvēris jaunu picēriju. Šī ir jau otrā uzņēmuma picērija.

Uzņēmuma mārketinga speciālists Gatis Teicāns stāsta, ka, atverot pirmo picēriju veikalā-kafejnīcā “Gaļas nams”, picas strauji guvušas lielu atsaucību un esošajai picērijai nodrošināt visu pieprasījumu jau kļuvis sarežgīti. Tāpēc pieņemts lēmums paplašināt tirgu. Jēkabpils sporta pilsētiņa “Dinamo” ir augošs objekts, kas piesaista gan sportistus, gan līdzjutējus, un garšīga pica vai uzkoda ir labs sabiedrotais ikvienā pasākumā.

Arī jaunajā picērijā tiks piedāvātas vismaz 20 dažādas klasiskās picas, atspirdzinoši dzērieni un saldējums. Jaunums: tuvāko divu nedēļu laikā atvērsies arī meksikāņu virtuve un pircēji varēs izvēlēties dažādas uzkodas: burrito, načo, spring roll rullīši, kā arī burgerus un frī kartupeļus. Jaunajā picērijā ir arī āra kafejnīca.

Gatis Teicāns novērojis, ka vislielākā interese par picām ir Agrobiznesa koledžas studentiem un pilsētas skolu jauniešiem, taču picēriju apmeklētāju vidū ir dažāda vecuma šī itāļu garduma cienītāju.

“Pavisam drīz Radžu pludmalē uzvīsies Zilais karogs un sāksies peldēšanās sezona. Esam saņēmuši daudz lūgumu no jēkabpiliešiem, atvērt picēriju pludmalē. Mēs piedāvājam picu piegādi uz jebkuru vietu pilsētā, arī pludmali, zvanot pa tālruni 25255018. Pasūtot picu, var pasūtīt atspirdzinošo dzērienu coca-cola,” stāsta Gatis Teicāns.

Jaunā “Gaļas nama” picērija sporta pilsētiņā “Dinamo” darbdienās ir atvērta līdz desmitiem vakarā, bet brīvdienās - līdz trijiem naktī un picērijas darba laikā notiek arī picu piegāde uz mājām, ofisu, pludmali vai jebkuru citu vietu pilsētā, kur vien pulcējas cilvēki un ir vēlme kopīgi baudīt gardu picu. Piegādes nosacījumi nav mainījušies, ja pasūta picas summā līdz 15 eiro, tad piegāde ir 3 eiro, savukārt, sākot no pasūtījuma summas 15 eiro, picu piegāde ir bez maksas.

DSCF1657

Lasīts 5997 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 13 Maijs 2014 17:29

Komentāri  

0 #1 Laura 2016-07-13 14:55
man patīk tikai www.CityFood.lv picas
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai Jēkabpils domei LTV raidījumam "Aizliegtais paņēmiens" jāļauj veikt kontrolurbumus Bebru ielas mikrorajonā?