Trešdiena, 13 Augusts 2014 13:13

“Gaļas nams” piedāvā mājas virtuvi Jēkabpils autoostas telpās

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Mēdz teikt, ka visgaršīgākais un vissātīgākais ēdiens ir mājās gatavotais. Diemžēl ikdienas steigā  ne vienmēr varam lutināt sevi ar mājās gatavotu ēdienu. Tagad jēkabpiliešiem šādu iespēju piedāvā Gaļas nama kafejnīca, kas atrodas Jēkabpils autoostas telpās. Gaļas nama mājas virtuve – pieejama katram, kas garšīgi pusdienot izvēlas Jēkabpilī. Mājas virtuves vadītāja Inguna Zauere stāsta, ka šeit kafejnīca ir neliela, kolektīvā strādā  seši cilvēki, ēdienus gatavo pārsvarā no rajonā audzētiem dārzeņiem.“ Kafejnīcā uz vietas tiek gatavoti visi siltie ēdieni, salāti un deserti.
Katra kotlete, karbonāde vai gaļas gabaliņš tiek grozīts uz pannas līdz izcepjas pietiekami brūns un gards. Tāpat arī zupas, salāti un saldie edieni šeit top nelielos daudzumos, kā mājās. Kungi īpaši iecienījuši ceptās cūkgaļas ribiņas ar sautētiem kāpostiem, dāmas nevar atteikties no saldā ēdiena, bet bērniem ļoti garšo kartupeļu biezenis, ” stāsta Inguna Zauere. Pusdienojot “Gaļas nama” mājas virtuvē autoostā vai īsi pirms autobusa atiešanas ir iespēja arī nopirkt līdznešanai dažādas bulciņas, kūkas un cepumus, kā arī sālītu un kūpinātu gaļu, dažādas desas un gaļas izstrādājumus,  ko piegādā no “ Gaļas nama” Viestura ielā 35.
Iecienītākie produkti  ir asinsdesas un speķa pīrādziņi.Kafejnīcas apmeklētāji var arī pasūtīt iepriekš konditorejas izstrādājumus – smalkmaizītes, pīrāgus, kliņģerus, cepumus, tortes, kā arī dažādas uzkodas svētku noformējumā- dārzeņu, siera un gaļas.
Šo iespēju regulāri izmanto ne tikai jēkabpilieši, bet arī novadu ļaudis, kas ar autobusiem ierodas pilsētā, kā arī pilsētas viesi.
Gaļas nama mājas virtuve Jēkabpils autoostas telpās, Vienības ielā 1, ir atvērta katru dienu no pulksten 8.30-18.00.
 
Mīļi gaidīsim!
 
Lasīts 2858 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 13 Augusts 2014 13:17

Komentāri  

+1 #2 Opis 2014-08-14 18:54
Loti garšīgi pagatavots. Tikai tā rinda...
Citēt
0 #1 Šoferītis 2014-08-13 13:44
Labākā virtuve. Tā turpināt!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai Jēkabpils domei LTV raidījumam "Aizliegtais paņēmiens" jāļauj veikt kontrolurbumus Bebru ielas mikrorajonā?