Otrdiena, 14 Jūnijs 2011 15:59

Vispiemērotāko apģērbu logiem palīdzēs atrast salonveikals „Atspulgs Logiem”

Informācijas avots:  Ceturtdiena
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Iepriekš jau iepazīstinājām Jūs ar jaunumiem veikalā „Atspulgs Logiem" – dubultrullo žalūzijām „Diena – nakts", kā arī ar no apakšas uz augšu vadāmajām žalūzijām. Šoreiz stāstīsim par vēl vienu jaunumu – plisētajām žalūzijām un dažāda stila paceļamajiem aizkariem .

Jaunums Jēkabpils ražotāja salonveikalā „Atspulgs Logiem" ir plisēto žalūziju vadībā, kuras sagādā ne mazumu priekšrocību. Tā piemēram – vai bieži esat vēlējušies žalūzijas tikai apakšējā loga daļā, vai pa vidu logam, vai varbūt esat vēlējušies izmazgāt žalūzijas nesatraucoties kā tās pēc tam izskatīsies? Ar plisētajām žalūzijām tas ir iespējams!

Šīs žalūzijas ir aprīkotas ar smalku tehnisko daļu – ar auklas vai roktura palīdzību, šīs žalūzijas var pārvietot pa visu logu – ļoti vienkārši piestiprinot pie apakšējās un augšējās stikla malas. Tāpat ar žalūzijām iespējams aizsegt loga vidu, nepiesaistot tās pie loga apakšas vai augšas.

logi_4

Žalūzijas bieži vien sagādā neērtības, kas saistītas ar mazgāšanu, jo ir grūti tās atvienot no tehniskajām daļām. Tomēr plisētajām žalūzijām šādu problēmu nav, jo tās var ļoti vienkārši pieāķēt un atāķēt no sistēmas.

Plisētās žalūzijas, kas izgatavotas no materiāla „Crash" jeb auduma ar dekoratīvu burzījuma efektu, ļauj to mazgāt bez īpašas piesardzības, tomēr vēršot uzmanību uz līdzekli, kas tiek izmantots. Saburzot šīs žalūzijas, tās atkal atgriežas sākuma stāvoklī un izskatās kā jaunas. Jēkabpils ražojošā veikala „Atspulgs Logiem" vadītājs Andris Bikovskis stāstīja, ka veikalā ikviens var aplūkot kā plisētās žalūzijas no auduma „Crash" tiek ņurcītas un vēlāk atgriestas sākotnējā izskatā. Rezultāts raisa izbrīnu ikvienā!

Vienam logam var izvēlēties pat divas plisētās žalūzijas – vienas augšējai loga daļai un otras apakšējai loga daļai. Tādejādi tās var būt gan kā dienas aizkars no plānāka materiāla, gan kā nakts aizkars, no aptumšojoša materiāla, kā arī – kā dienvidu logu aizkars, no saules gaismas un siltumu atstarojoša auduma. Tāpat katrai plisētajai žalūzijai var izvēlēties citu krāsu, kas ļaus akcentēt logu, vai arī to pieskaņot telpā esošajiem toņiem.

logi_1Kopumā veikalā „Atspulgs logiem" ir pieejami apmēram 70 audumu veidi, ko var izmantot plisēto žalūziju ražošanai. Pieejams ir arī audums, kas atgrūž saules starus. Tas tiek panākts ar metāliskām daļiņām, kas vairāk vai mazāk blīvi tiek noklātas auduma vienā pusē. Vizuāli auduma pusē, kurā ir atstarojošās daļiņass, ir vērojama perlamutra nokrāsa. Šāda auduma izvēle Jums palīdzēs vasaras dienās siltumu no saules stariem atstāt aiz logiem. Saules atstarojošo audumu iespējams izmantot arī cita veida žalūzijās.

Žalūzijas – tas ir praktiski un ērti. Tomēr reizēm tās ir ieteicams papildināt ne vien ar dekoratīvām apdarēm, aksesuāriem, bet arī ar aizkariem. Lielisks risinājums, protams, ir aizkari, kas ir vienlaicīgi arī pārvietojami kā žalūzijas: ar vadības auklu vai elektropiedziņu, kas vadāmas ar distances pulti.logi_3

 

 

Logi_2

 

 

 

 

Veikals „Atspulgs Logiem" piedāvā paceļamos Franču un Austriešu aizkarus , kā arī dažādām Romiešu žalūzijām.

 

Franču paceļamie aizkari

Franču aizkars ir dekoratīvi savillkts - auklas caurvijas vertikālajām cilpiņu rindām, lasot tās kopā un veidojot krokas. Tās rada izsmalcinātības un elegances sajūtu telpā. Šie aizkari izskatās lieliski, kad tie ir pilnībā nolaisti, kā arī, kad tie ir uzvilkti pie pašas loga augšas, veidojot smalkas krokas un apakšējā malā dekoratīvus volānus.

Austriešu paceļamie aizkari

Austriešu aizkari atgādina franču aizkarus, tomēr tie ir atturīgāki un neitrālāki, jo krokas ir vērojamas tikai aizkara apakšējā malā. Pārējā aizkara daļas audums var būt faltītēs, vai arī gludās ielocēs. Šādu aizkaru izvēle ir ieteicama, ja ir vēlme ieviest telpā elegantu logu noformējumu, bet tajā pašā laikā - ne pārāk uzkrītošu.

Romiešu žalūzijas

No visiem paceļamo aizkaru veidiem vispopulārākie ir Romiešu žalūzijas. Tās ir arī visekonomiskākās auduma patēriņa ziņā un visieturētākās vizuālā ziņā. Šādas žalūzijas lieliski izskatās ar dienas vai nakts aizkariem. Lielisks risinājums ir dienas dekoratīvais audums, kuram oderē iešūts ir nakts audums, kas pilda dekoratīvu - divslāņainu nakts aizkara funkciju.

Romiešu žalūzijas ir stiprināmas arī pie paša loga un tās ceļot augšā veidojas vienkāršas un ieturētas krokas. Tomēr žalūziju var padarīt interesantāku izvēloties piesaistošu audumu, piemēram, no Jūsu ceļojuma foto albuma! Salonveikals „Atspulgs Logiem" apdrukās dienas vai nakts aizkarus, romiešu, rullo vai vertikālās žalūzijas!

Veikalā „Atspulgs Logiem" Jums būs iespēja ne vien izvēlēties audumus un žalūziju sistēmas, bet arī uzlabot jau esošo. Žalūzijas un aizkarus var veidot arī no klienta auduma, vai arī – var nomainīt audumu jau iegādātām žalūzijām.

Tāpat uzņēmuma vadītājs Andris Bikovskis norādīja, ka bieži vien vēloties ko jaunu un interesantu, atliek vien parūpēties par detaļām. Jūs varat nomainīt jau esošajai aizkaru stangai uzgaļus, vai papildināt aizkarus ar magnētiņiem un dekoratīviem klipšiem, kas nevien turēs aizkarus, bet arī būs lielisks dekors.

Salonveikalā „Atspulgs Logiem" ir pieejami visdažādākie magnētiņi aizkaru turēšanai – dažādu krāsu, formu, dažādu stilu, kā arī - lielāki magnēti smagākiem aizkariem un mazāki magnēti vieglākiem aizkariem. Tāpat magnētiņus var izmantot aizkaru dekorēšanai.

Turklāt visas detaļas, kas nepieciešams stangām un aizkariem ir pieejamas tieši Jums nepieciešamajā skaitā.

Ja Jums, esot mājās, saule spiež acīs, vai odi un naktstauriņi neliek mierā, vai ir vēlme ieviest ko jaunu, svaigu un tieši Jums darinātu, esat laipni aicināti Jēkabpils ražotnē „Atspulgs Logiem" Rīgas ielā 185. Turklāt - DRĪZ tiks atvērts jauns salons arī Daugavas otrā krastā, kas jau priecē daudzus klientus! Būsim Jums vēl tuvāk!

Konsultācijas tiek sniegtas ne vien klātienē, bet arī elektroniski: www.atspulgslogiem.lv, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Jūsu vēlmēm noformējumu risinājumos šķēršļu nav!

Lasīts 6229 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 30 Marts 2014 23:43

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Koncertieraksts

Aptauja

Vai uzticaties Latvijas banku sistēmai?