Piektdiena, 13 Marts 2015 11:45

Tapetes – vienkāršs telpas izrotāšanas veids

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Tapetes ir tāds interjera elements, kuru ir viegli pamanīt un kurš vienlaikus delikāti pasvītro visu pārējo istabas iekārtojumu un dizainu. Tapešu meklēšana ir viens no aizraujošākajiem remonta posmiem, jo tapetes ir tik daudzkrāsainas un ar tik dažādiem ornamentiem, ka mēs izjūtam prieku, vien pāršķirstot tapešu paraugus. Taču vajadzīgo tapešu meklēšana var izrādīties arī gaužām grūts uzdevums. Tapetes jau sen vairs nav vienkārši papīrs, kas jālīmē pie sienas – lai izvēlētos tieši Jūsu prasībām atbilstošas tapetes, ir jāorientējas plašā tapešu pasaulē. Lai to sasniegtu, var pavadīt celtniecības un remonta materiālu veikalā vairākas dienas, rezultātā izjūtot nevis prieku par pirkumu, bet lielu nogurumu. Bet var izmantot interneta veikala 220.lv pakalpojumus, lai sava datora priekšā iepazītos ar ārkārtīgi lielu tapešu piedāvājumu un kļūtu par ekspertu tapešu jomā.

Tapetes no veikala 220.lv nozīmē gan skaistumu, gan kvalitāti. Ar tapetēm no šī veikala Jūs varat pārvērst dzīvojamu telpu par istabu, kurā valda retro gars, vai, gluži otrādi, padarīt to par modernisma pērli ar lakoniskām un stilīgām tapetēm. Ienākot veikala 220.lv tapešu sadaļā, Jūs varat vienkārši skatīties cauri visiem piedāvājumiem, paļaujoties uz savu gaumi un zināšanām, bet varat izmantot speciālo izvēlni. Tur Jūs varat ierakstīt savas preferences –tapešu materiālu un tapešu ornamenta vai raksta veidu. Neaizmirstiet arī par cenu robežām! Ar interneta veikala 220.lv Jūs varat atļauties veikt remontu arī ar pieticīgu budžetu. Flizelīna, papīra un dažādā veida vinila tapetes ir pieejamas pat zem desmit EUR par rulli. Katru preci pavada fotogrāfija un detalizēts apraksts. Veikalā ir iespējams iegādāties arī tapešu līmes.

Ja Jūs interesē fototapetes vai tapetes speciāli bērniem, arī tad veikals 220.lv ir pareiza izvēle. Fototapetes – tā ir aina uz Jūsu sienas. Tā pārnes Jūs pasaules lielākajās pilsētās, priecē ar gleznainām lauku ainavām, padara Jūsu istabu par unikālu vietu. Fototapetes bērniem – tā ir brīnumu pasaule uz sienas, kuru Jūsu bērns noteikti novērtēs! Tapetes no 220.lv – pareiza izvēle visai mājai!

 

 

Lasīts 2044 reizes

Komentāri  

+2 #2 Alises draugs 2017-01-06 18:59
Kada dusmīga Alise... Ej kumelīšu tēju padzer
Citēt
-3 #1 Alise 2017-01-06 17:22
"Tapetes no veikala 220.lv nozīmē gan skaistumu, gan kvalitāti." :lol: :lol: :lol:
Ko tas vispār nozīmē???

Tik pat labi varat tās pirkt no:
http://www.buvdarbiem.lv/apdares-materiali/tapetes
vai arī Depo.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai Jēkabpils domei LTV raidījumam "Aizliegtais paņēmiens" jāļauj veikt kontrolurbumus Bebru ielas mikrorajonā?