Svētdiena, 22 Marts 2015 12:28

Interneta veikali – praktiska iepirkšanās

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Mūsdienu steidzīgajā laikmetā, kad laiks ir liela vērtība, svarīgi to izmantot nozīmīgām nodarbēm, nevis skraidot pa sadzīves tehnikas vai elektronikas veikaliem. Visu skaistākai, ērtākai un parocīgākai ikdienai nepieciešamo vienkopus var atrast internetā.

Mūsdienās interneta veikali ir plašā izvēlē, tomēr starp interneta veikaliem visplašākais un vislabāk novērtētais piedāvājums būs atrodams 1a.lv.

Interneta veikalam 1a.lv ir viens no Baltijas vecākajiem interneta veikaliem atkārtoti esot atpazīstamo zīmolu topu līderpozīcijās. 1a.lv ir 22 preču kategorijas, sākot no elektronikas, sadzīves tehnikas līdz skaistumkopšanas piederumiem un bērnu rotaļlietām. Interneta veikalā ir pieejams arī cenu salīdzinātājs, dāvanu kartes, akcijas un produktu testi. Izlēmīgākie uzreiz mājas lapas centrā esošajā meklētājā var ievadīt produkta nosaukumu. Produktu iepazīt ļaus izsmeļoši apraksti un lielas bildes. Ja nu tomēr gribētos uzzināt pārdevēja padomu, tad ar veikalu būs iespējams sazināties tiešsaistes čatā.

Veikals 1a.lv regulāri piedāvā akcijas preces, kurām tiek piemērotas ievērojamas atlaides. Tas ir atkarīgs no aktuālās sezonas vai tuvojošajiem svētkiem. Ja šogad tomēr ir padomā pienācīgi sagatavoties pludmales sezonai, tad 1a.lv šobrīd piedāvā 50 procentu atlaides sporta precēm. Īpaši zemas cenas 1a.lv reizi gadā ir adrenalīna naktī.

Interneta veikalā 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties. Taču reģistrētajiem klientiem būs lielākas priekšrocības – pavisam praktiski tiks ietaupīts laiks, nebūs atkārtoti jāievada dati. Starp citu, 1a.lv ar iepirkties arī telefoniski un ar e-pasta starpniecību. 1a.lv piedāvā norēķināties ar pārskaitījumu, skaidrā naudā, kā arī izmantojot līzinga pakalpojumus. Pasūtījumu varēs saņemt personīgi ierodoties 1a.lv birojā - Rīgā Mūkusalas 41. Ar komfortablu kurjera piegādi norādītajā adresē un vēlamajā laikā. Izmantojot DPD Paku Bode saņemšanas punktus, Omniva vai Pasta stacijas pakomātus. Preces tiks piegādāta 2 līdz 3 dienu laikā.

Interneta veikalā vienkopus varēs iegādāties visu nepieciešamo kā vecākam, tā jaunākam ģimenes loceklim, mājai un autiņam, kā arī ceļojumam augstos kalnos. Nebūs jāsatraucas par kaitinošiem pārdevējiem vai neizlēmīgiem pircējiem, kas kavē rindu. Izpēti piedāvājumu kaut vai naktī! Priecājies par demokrātiskām cenām un noderīgajām lietām!

 

 

Lasīts 1880 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Vai apmeklēsiet Jēkabpils pilsētas svētkus 2018 - "Radi Jēkabpili"?