Otrdiena, 26 Maijs 2015 18:59

Oriģinālas dāvanas ikvienam – kopā ar DāvanuServiss.lv

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Tuvojoties izlaidumu un kāzu sezonai, arvien vairāk aizdomājamies par iespēju iegādāties oriģinālas, atmiņā paliekošas dāvanas. Ja arī tu vēlies redzēt neviltotu prieku absolventa, jaunā pāra vai dzimšanas dienas gaviļnieka acīs, jāmeklē dāvana, kas nevis putēs plauktā, bet gan dāvās patiesi spilgtas emocijas!

Viena no iespējām ir ieskatīties aizraujošo dāvanu eksperta DāvanuServiss.lv piedāvājumos. Šajā interneta veikalā atradīsi vairākus simtus lielisku piedzīvojumu dāvanu – plašais sortiments patiesi neliks vilties!

Būtiski, ka viss dāvanu sortiments iedalīts grupās, kas palīdzēs daudz veiksmīgāk un ātrāk sameklēt vispiemērotāko dāvanu! Piemēram, ja jāiepriecina kāda daiļā dzimuma pārstāve, esi laipni aicināts ielūkoties sadaļā ‘’dāvanas sievietei’’, kur atradīsi labas dāvanu idejas mīļotajai, draudzenei, sievai, mammai, māsai... Līdzīgā veidā sagrupētas arī vīriešiem paredzētās dāvanas, kur varēsi izvēlēties starp neskaitāmiem piedāvājumiem – piemēram, lidojumu ar deltaplānu, braucienu ar ūdens motociklu vai varbūt kādu no masāžas variantiem. Savukārt, ja esi ielūgts uz kāzām, atceries, ka vislabākā dāvana jaunajam pārim būs kopīgi gūtas emocijas! Ieskatoties sadaļā ‘’dāvanas pārim’’, atradīsi teju 200 lieliskus piedāvājumus! Izvēlei, piemēram, ūdens relaksācijas centra apmeklējums, vakariņas tumsā, romantiska izjāde ar zirgu, iespēja tikt attēlotiem oriģinālā karikatūrā, kā arī daudzi citi īpaši piedāvājumi.

Tāpat vari idejas dāvanām smelties vēl citās sadaļās, piemēram, tajās, kurās piedāvājumi sakārtoti atbilstoši svētku reizēm – DāvanuServiss.lv piedāvājumā atradīsi dāvanas dzimšanas un vārda dienām, vecmeitu un vecpuišu ballītēm, kā arī citiem dzīves gadījumiem. Dāvanu vari izvēlēties arī pēc piedāvājuma atrašanās vietas – DāvanuServiss.lv piedāvājumi baudāmi Rīgā, Jūrmalā, Siguldā, Ventspilī, Cēsīs, Valmierā, kā arī vairākās citās Latvijas pilsētās. Jāpiebilst, daži īpaši piedāvājumi gaida arī tos, kas prieku vēlas gūt kaimiņzemē Lietuvā.

Ja neesi pārliecināts par piemērotākās dāvanas izvēli, palīgā nāks DāvanuServiss.lv piedāvātie dāvanu komplekti. Katrā no tiem ietverti vairāki tematiski piedāvājumi, kas dāvanas saņēmējam dos iespēju izvēlēties vienu no tiem.

DāvanuServiss.lv- laba iespēja sarūpēt neaizmirstamus pārsteigumus draugiem, radiem, darba kolēģiem – ikvienam, kurš ir pelnījis būt patiesi saviļņots!

 

Lasīts 1730 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Koncertieraksts

Aptauja

Vai uzticaties Latvijas banku sistēmai?