Ceturtdiena, 17 Septembris 2015 11:18

Televizori – izklaides, izglītības un atpūtas avots Jūsu mājās

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Vai zinājāt, ka 73% no mājsaimniecībām ir vismaz viens televizors? Daudzi cilvēki visā pasaulē nevar iedomāties nesteidzīgu brīvdienu bez iecienītāko filmu skatīšanas, darba dienas vakaru bez ziņu raidījuma, un brokastu gatavošanu bez rīta televīzijas programmas. Televizori tiek nepārtraukti pilnveidoti un tāpēc nav brīnums, ka daudzas ģimenes izvēlas par labu otrā televizora iegādei – kamēr mazāks modelis var tikt novietots virtuvē vai vasaras mājā, viesistabā iederētos lielāks un tehniski labāk aprīkots televizors, lai baudītu vēl patīkamākas izklaides iespējas.

Vai televizori var konkurēt ar datoriem?

Modernie televizori ne tikai izpilda savas pamatfunkcijas, translējot televīzijas raidījumus, bet arī lieliski papildina mājas datoru. Par konkurenci starp televizoriem un datoriem īsti nevar runāt, jo to darbības mehānisms ir pārāk atšķirīgs, taču televizora pieslēgšana datoram gan izskatās iespaidīgi!

  • Televizori var tikt savienoti ar fotoaparātiem un zibatmiņām ar USB porta palīdzību – Jūs varēsiet apskatīties fotogrāfijas no atvaļinājuma vai svinībām uz lielā ekrāna, izbaudot katru mirkli un atceroties visskaistākās atmiņas;

  • Pašus jaunākos televizoru modeļus var savienot ar portatīvajiem datoriem, kā arī pieslēgt internetam. Iedomājieties, cik ērti ir iekārtoties uz dīvāna un skatīties videofailus, mūzikas klipus, izglītojošas dokumentālās filmas uz lielā ekrāna ar milzīgu izšķirtspēju!

Televizori no 1a.lv interneta veikala – modernas tehnoloģijas par draudzīgām cenām

Ja Jūs meklējat jaunu televizoru, ir vērts aplūkot interneta veikala 1a.lv piedāvājumu. Tur atradīsiet LED un plazmas televizorus, kā arī tālvadības pultis un griestu stiprinājumus. 1a.lv mājaslapā uzzināsiet arī par to, kas ir LED tehnoloģija un ar ko tā atšķiras no plazmas, kādas funkcijas piemīt jaunākajiem televizoru modeļiem un kāds televizors būs vispiemērotākais Jūsu vēlmēm. Lai ātrāk atrastu tieši savu televizoru, izmantojiet meklēšanas filtrus. 1a.lv varat atlasīt preces pēc:

  • Cenas;

  • Ražotāja;

  • Ekrāna izmēra collās;

  • Izšķirtspējas;

  • Papildu funkcijām – iebūvētā interneta pārlūka, 3D un Smart TV, pieslēguma portu veidiem.

Televizoru sadaļā varēsiet iepazīties ar katras preces detalizētu aprakstu, un, kad izvēle jau būs izdarīta, Jūs patīkami pārsteigs, cik ātri 1a.lv var noformēt pirkumu.

Televizori līzingā ar iespēju saņemt preci Jums ērtā vietā

Lai kāda būtu Jūsu izvēlētā televizora cena, to var iegādāties līzingā, pirmos 3 mēnešus nemaksājot neko. Savukārt saņemt preci Jūs varēsiet gan 1a.lv birojā, gan pie savas mājas durvīm – ienāciet 1a.lv mājaslapā un uzziniet vairāk!

Lai izbaudītu vēl nebijušas izklaides iespējas kopā ar ģimeni un draugiem, apmeklējiet mājaslapu 1a.lv un izvēlieties sev piemērotāko televizora modeli!

Lasīts 1363 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Vai apmeklēsiet Jēkabpils pilsētas svētkus 2018 - "Radi Jēkabpili"?