Otrdiena, 20 Oktobris 2015 10:51

Efektīvs kredīta atbalsts atbildīgiem cilvēkiem

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ātrais kredīts palīdzēs Jums īsā laikā veiksmīgi pārvarēt negaidītus šķēršļus ikdienas vienmērīgajā ritējumā, piemēram, apmaksāt neplānotu automašīnas remontu, lielāku komunālo pakalpojumu rēķinu vai neparedzētu vizīti pie zobārsta. Ja maksājumu nav iespējams atlikt, bet algas diena vēl nav pienākusi, ātrais kredīts būs efektīvs risinājums īslaicīgām naudas grūtībām. Tomēr, lai ātrais kredīts nekļūtu par regulāru Jūsu sabiedroto, aizdevumu plašajā klāstā izvēlieties situācijai piemērotāko piedāvājumu un vienmēr to samērojiet ar savām iespējām laicīgi kredītu atdot.

Aizdevums bez ķīlas 15 minūšu laikā

Kredīts internetā visbiežāk tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām, taču iespējams saņemt ātros aizdevumus ar ilgāku atdošanas termiņu, piemēram, vienu, diviem vai pat trim gadiem. Šie kredīti gan vairāk piemēroti Jūsu patēriņam – tādiem maksājumiem vai pirkumiem, kas iepriekš ir rūpīgi pārdomāti un ieplānoti. Ātrie aizdevumi ar ilgāku atdošanas periodu, tāpat kā īstermiņa ātrais kredīts, ir pieprasīti, pateicoties ērtajam saņemšanas procesam. Salīdzinot ar banku aizdevumiem, ātrais kredīts nodrošina šādas priekšrocības:

• vienkāršu pieteikšanos;
• nav jāiesniedz dokumenti;
• nav vajadzīga ķīla vai galvojums;
• nav nepieciešama izziņa no darba vietas;
• aizdevums pieejams 15 minūšu laikā.

Ātrais kredīts atkarībā no aizdevēja ļauj aizņemties no 500 līdz– 700 eiro, savukārt kredīta minimālā summa ir diapazonā no pieciem līdz 70 eiro. Patēriņam paredzēto ātro kredītu limits var sasniegt 2 000 vai 3 000 eiro.

Pieejams ikvienam

Ātrais kredīts ir pieprasīts, pateicoties vienkāršajam un ērtajam pieteikšanās procesam, kā arī ātrajai naudas saņemšanai. Lai pieteiktos kredītam:

• Jums jāizvēlas aizdevējs;
• jāreģistrējas tā mājas lapā;
• jāpārskaita simboliska, visbiežāk 0,01 eiro liela reģistrācijas maksa;
• pieteikumā jānorāda vēlamā aizdevuma summa un termiņš.

Pozitīva lēmuma gadījumā ātrais kredīts jau pēc 15 minūtēm būs Jūsu rīcībā!

Ātrais kredīts ir pieejams jebkuram pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam ar pozitīvu aizdevumu vēsturi un nokārtotām kredītsaistībām. Lai reģistrētos aizdevēja mājas lapā, Jums nepieciešams bankas konts, mobilais tālrunis un e-pasta adrese. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējot kredīta atmaksas iespējas!

Foto: Person handing over money via Shutterstock

Lasīts 1303 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Koncertieraksts

Aptauja

Vai uzticaties Latvijas banku sistēmai?