Otrdiena, 20 Oktobris 2015 11:08

TOP soļi, lai saņemtu kredītu internetā

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Neviens nav pasargāts no brīžiem, kad steidzami vajadzīga nauda, bet algas diena vēl nav pienākusi – tad iespējams izvērtēt tādu risinājumu kā ātrais kredīts. Gadījumā, ja neesi šādu iespēju vēl izmantojis, lūk, četri fakti, kas jāzina pirms aizdevuma ņemšanas.

1.solis - izvērtē kredītdevēju

Tāpat kā Tu izvēlies sev piemērotāko mobilo sakaru operatoru vai interneta nodrošinātāju, arī pirms naudas aizņemšanās jāizvērtē uzņēmumi, pie kā pieejams ātrais kredīts. Svarīgākais, pēc kā izvērtējami ātro aizdevumu sniedzēji:

• Informācijas apjoms mājas lapā;
• Lietotāju atsauksmes internetā;
• Noteikumu skaidrība.

2.solis - reģistrējies internetā

Lai gan ir dažādi veidi, kā saņemt ātro kredītu, viss vienmēr sākas internetā. Visiem ātro aizdevumu sniedzējiem ir mājas lapa, kurās nepieciešams reģistrēties, lai uzņēmums varētu pārbaudīt, vai atbilsti visiem aizdevuma priekšnosacījumiem. Pēc tam, kad būsi norādījis savu telefonu, e-pastu un personas kodu, notiks operatīva datu pārbaude un, pozitīva lēmuma rezultātā, tiks piešķirts pirmais aizdevums. Turklāt pirmais aizdevums pārsvarā ir pieejamas bez maksas, kas dos iespēju atdot tādu pašu summu, par kādu izsniegts aizdevums.

3.solis - nosūti vienu eiro centu

Piesakoties kredītam internetā, jābūt gatavam uzreiz izmantot savu internetbanku – lai pārbaudītu, ka esi norādījis pareizu konta numuru un pārliecinātos par Tavu personību, Tev tiks lūgts nosūtīt 0,01 eiro uz uzņēmuma kontu. Lai naudas aizdevums tiktu piešķirts pēc iespējas ātrāk, ieteicams šo iemaksu veikt no tādas pašas bankas, kāda ir kredītdevējam, lai nerastos aizkavēšanās banku savstarpējo norēķinu dēļ. Tāpat vēlams šo pārskaitījumu veikt darba dienā, darba laikā, lai darījums norisinātos pēc iespējas ātrāk

4.solis - izvēlies summu un termiņu

Kad aizdevums Tev ir kļuvis pieejams, nākamais ir veikt atbildīgu aizņemšanos. Tā kā ātrais kredīts ir paredzēts neatliekamu izdevumu segšanai, pirms pieteikties aizdevumam, nepieciešams objektīvi izvērtēt reālo nepieciešamību pēc papildu līdzekļiem. Apzinoties savu izdevumu un ienākumu attiecību noteiktā laika posmā, jāsaprot, vai būsi spējīgs atmaksāt aizdoto naudu tajā laikā, kādu norādījis aizdevējs. Tāpat ieteicams aizņemties tieši tik, cik ir tiešām nepieciešams, nevis tik, cik ir maksimāli pieejams.

Lasīts 1245 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai Jēkabpils domei LTV raidījumam "Aizliegtais paņēmiens" jāļauj veikt kontrolurbumus Bebru ielas mikrorajonā?