Pirmdiena, 28 Decembris 2015 13:12

Draudzīgs aizdevums 10 minūšu laikā

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Mūsdienās neplānoti izdevumi un steidzami rēķini ir dzīves realitāte pat tiem, kuri ikdienā rūpīgi plāno savu budžetu. Situācijās, kad steidzami vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, viens no risinājumiem ir naudas aizdevums internetā.

Ikviens vēlas, lai noformētais naudas aizdevums būtu izdevīgs un drošs, tādēļ tas jānoformē pie novērtēta aizdevēja, kas atbilst visām Jūsu prasībām. Draudzīgs aizdevējs, kas īsā laikā kļuvis par vienu no nebanku kredītu tirgus līderiem, ir Ondo.lv. Šis kredītdevējs sniedz izdevīgus un ātrus īstermiņa aizdevumus – nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt pat 10 minūšu laikā!

Naudas aizdevums pie Ondo.lv pieejams bez ķīlas, galvotāja un citiem dokumentiem. Lai pieteiktos kredītam, jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā, jāapstiprina profila izveidošana un jāatzīmē vēlamā naudas summa un atmaksas termiņš. Ja pieteikums nosūtīts aizdevēja darba laika ietvaros, tā izskatīšana notiks vien dažu minūšu laikā. Tātad jau pavisam drīz saņemsi atbildi par aizdevuma piešķiršanu.

Kredīta noformēšana

Kredītam pie Ondo.lv iespējams pieteikties jebkurā diennakts laikā, no jebkuras vietas Latvijā. Ikviens var izvēlēties ērtāko kredīta noformēšanas veidu:

- Pieteikties aizdevumam internetā, izmantojot savu lietotāja profilu Ondo.lv mājas lapā;
- Nosūtīt SMS ar vēlamo naudas summu un atmaksas termiņu;
- Piezvanīt Ondo.lv un izstāstīt, cik liels aizdevums nepieciešams.

Aizdevums pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Izskatot kredīta pieteikumu, aizdevējs ņem vērā arī kredītvēsturi – tai jābūt pozitīvai.

Kāpēc Ondo.lv?

Naudas aizdevums ir ātrs risinājums brīžos, kad steidzami vajadzīgi papildu naudas līdzekļi. Noformējot kredītu pie šī aizdevēja, vari rēķināties ne tikai ar vajadzīgo naudas summu, bet arī citām priekšrocībām:

- Pirmo aizdevumu bez maksas;
- Iespēju nepieciešamības gadījumā pagarināt kredīta atmaksas termiņu;
- Draudzīgām procentu likmēm, aizņemoties atkārtoti.

Jaunie klienti var saņemt līdz 300 eiro lielu aizdevumu, nākamajā aizņemšanās reizē maksimālais kredīts pieejams 425 eiro apmērā. Atmaksas termiņš paliek nemainīgs – 30 dienas.

Klientu ērtībām izstrādāta arī mobilā aplikācija, kas ļauj kredītu noformēt vēl ātrāk un efektīvāk. Izmantojot aplikāciju, iespējams ne vien pieteikties aizdevumam, bet arī uzzināt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem un iepazīties ar citu aktuālo informāciju par Ondo.lv piedāvājumiem.

Ondo.lv – draudzīgs aizdevējs, kas palīdzēs visdažādākajās situācijās. Tomēr, lai arī cik vilinoša un ērta arī šķistu kredīta noformēšana, atceries, ka ikviens naudas aizdevums ir jānoformē pārdomāti. Izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt – aizņemies atbildīgi!

Lasīts 1507 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 28 Decembris 2015 13:43

Komentāri  

0 #1 MARIA HOFFMAN 2016-10-18 16:06
Vai jūs meklējat aizdevumu? Jūs esat īstajā vietā jūsu aizdevumu risinājumus tieši šeit! Global Finance Limited dot [cenzēts] uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 2%. lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu caur

PIETEIKUMS DATA

1) Pilns nosaukums:
2) Valsts:
3) Adrese:
4) Valsts:
5) Sex:
6) Ģimenes stāvoklis:
7) Nodarbošanās:
8) Tālruņa numurs:
9) Pašreizējais stāvoklis darba vietā:
10) Ikmēneša ienākumi:
11) Kredīta summa nepieciešams:
12) Kredīta ilgums:
13) mērķis [cenzēts]:
14) Reliģija:
15) Vai esat piemēroja pirms:
16) Dzimšanas datums:
Paldies.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai Jēkabpils domei LTV raidījumam "Aizliegtais paņēmiens" jāļauj veikt kontrolurbumus Bebru ielas mikrorajonā?