Pirmdiena, 23 Maijs 2016 13:18

Interneta veikali - vieta, kur atrast visu, nekur neejot

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Iepirkties nenozīmē pavadīt lielveikalā pusi dienas, apskatot simtiem preču, kas ne tuvu nelīdzinās nepieciešamajam - izvēlies ērtības, ko piedāvā interneta veikali - iepērcies neizejot no mājām un saņem preci jau tajā pat dienā!

Interneta veikali ietaupa Tavu laiku un spēku

Interneta veikali iepirkšanos ir padarījuši par vienu no ērtākajām nodarbēm - sēdi istabā, paņem klēpī datoru un, dzerot tēju, iegādājies visu, kas nepieciešams. Nav jāstaigā stundām ilgi pa lielveikaliem - izvēlies meklēšanas kritērijus un apskati tikai tās preces, kas atbilst Tavām vēlmēm. Var atrast interneta veikalus gan ar vispārīgu preču klāstu, gan tādus, kas koncentrējas uz konkrētu nozari vai zīmolu. Interneta veikali ir kļuvuši ļoti populāri, un kaut ko nopirkt var teju katrā otrajā mājaslapā. Jābūt uzmanīgam ar savas informācijas izpaušanu - labāk uzticēties visapkārt zināmiem interneta veikaliem un bankas datus ievadīt tikai drošās vietnēs.

No bērnu rotaļlietām līdz sadzīves tehnikai viena klikšķa attālumā

Tehnoland.lv ir interneta veikals, kas jau 22 gadus nodrošina klientus ar patīkamu iepirkšanos. Veikala klāsts ir vairāk nekā 20 000 dažādu preču liels, kas katru dienu tiek papildināts un uzlabots. Rūpēs par klientu, Tehnoland.lv piedāvā dažādas priekšrocības un izvēles iespējas:

  • Visām precēm iespējams izlasīt aprakstu un tehnisko specifikāciju, kas sīki norāda preces izskatu un funkcijas. Papildu jautājumu gadījumā, vari kontaktēties ar Tehnoland.lv preču konsultantiem;

  • Tehnoland.lv ir oficiālais izplatītājs vairākiem zināmiem ražotājiem - Samsung, LG, Electrolux un citiem, nodrošinot kvalitatīvu preču apkopi;

  • Katrai precei ir garantija - ja to nav noteicis ražotājs, tad Tehnoland.lv piedāvā savu - 24 mēnešu ilgu garantijas termiņu.

Iepērcies veikalā, kas rūpējas par Tavu iepirkšanās pieredzi

Interneta veikals Tehnoland.lv piedāvā katram klientam piemērojamu iepirkšanos:

  • Maksājumu par precēm vari veikt caur internetbanku vai izmantot skaidru naudu vai bankas karti, ja dodies precei pakaļ veikalā Rīgā;

  • Savu pirkumu vari saņemt jau tajā pašā dienā, ierodoties pēc tas pats, vai pasūtīt  preces piegādi uz konkrētu adresi ar kurjerpasta starpniecību;

  • Tiek piedāvāta arī līzinga iespēja - katrai precei blakus redzams līzinga kalkulatoru, kas norāda pirmā un ikmēneša maksājumu apjomu.

Interneta veikali ir padarījuši iepirkšanos par īstu izklaidi. Apmeklē Tehnoland.lv mājaslapu tehnoland.lv un izvēlies labāko jau šodien!

Lasīts 6720 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?