Pirmdiena, 30 Maijs 2016 09:39

Dormeo guļamistabas preces kvalitatīvam miegam

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Viens no lieliska garastāvokļa un labas veselības priekšnosacījumiem ir kvalitatīvs un ciešs miegs. Izgulējies cilvēks, ir laimīgs cilvēks! Miega kvalitātei ir vairāki nosacījumi, un viens no tiem ir atbilstoša matrača vai spilvena izvēle. Dormeo preces guļamistabai ir speciāli izstrādātas tā, lai sniegtu Jums nepieciešamo komfortu visas nakts laikā.

Dormeo preces Jūsu labsajūtai un veselībai

Mēs katrs esam atšķirīgi – katram cilvēkam ir sava ķermeņa forma, svars un arī gulēšanas pozas. Viens izvēlas gulēt tikai uz muguras, otrs guļ uz sāniem, savukārt trešais izbauda vissaldāko miegu, guļot uz vēdera. Lai arī kādā miega pozā Jūs guļat, ir svarīgi atrast piemērotāko matraci, kas sniegs nepieciešamo balstu mugurkaulam, kaklam, pleciem un galvai. Izvēloties matraci atbilstoši Jūsu gulēšanas paradumiem, ir iespējams ne tikai izbaudīt kvalitatīvu miegu, bet arī izvairīties no dažādām veselības problēmām, piemēram, muguras sāpēm. Dormeo matraču labākās priekšrocības:

  • Pateicoties unikālu materiālu izmantojumam, tie pielāgojas ķermeņa formai, noturot mugurkaulu pareizā pozīcijā;

  • Dormeo matračos tiek izmantota inovatīva tehnoloģija, kas pasargā tos no baktērijām un putekļu ērcītēm;

  • Matrači nodrošina kvalitatīvu atpūtu miega laikā, neizraisot stīvumu vai sāpes locītavās.

Atjaunojošs un spēcinošs miegs ar Dormeo

Bez šaubām, kvalitatīvs matracis palīdzēs Jums labāk izgulēties, tomēr tas nav vienīgais veids, kā nodrošināt sev vissaldāko miegu. Dormeo preču klāstā Jūs atradīsiet arī:

  • Mīkstas, gaisīgas un vieglas segas, kas sniegs patīkamu komfortu miega laikā;

  • Klasiskas formas spilvenus no dabiskiem un elpojošiem materiāliem.

Rūpīga materiālu izvēle Jūsu komfortam

Dormeo ražotajās precēs svarīgākais uzsvars tiek likts uz dabisku un inovatīvu materiālu izmantojumu. Piemēram, Dormeo spilvenos tiek izmantotas gan bambusa šķiedras un zīdkoka zīds, gan alvejas ekstrakts. Savukārt matračos tiek izmantotas inovatīvas tehnoloģijas kā, piemēram, Ecocell jaunākās paaudzes putas ar trīsdimensionālu struktūru.

Dormeo guļamistabas preces interneta veikalā 1a.lv

Lielākajā interneta veikalā Latvijā 1a.lv ir iespējams iegādāties kvalitatīvās Dormeo preces, kas spēs uzlabot Jūsu dzīves kvalitāti. Matrači, segas, spilveni – viss nepieciešamais, lai Jūs varētu izbaudīt kvalitatīvu miegu un palutināt sevi ar lielisku atpūtu.

1a.lv Jūs varat ātri un viegli izvēlēties sev piemērotāko matraci, segu vai spilvenu, pateicoties ērtam preču parametru atlases filtram. Ieskatieties 1a.lv, iegādājieties sev tīkamākās Dormeo preces un izbaudiet izcilu komfortu jau pavisam drīz!

 

Lasīts 1486 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?