Pirmdiena, 26 Septembris 2011 11:18

SIA „BRODOor” prezentē apdares līniju

Informācijas avots:  Ceturtdiena
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils ražotājs SIA „BRODOor" piektdien, 23. septembrī, prezentēja jaunāko apdares līniju, kas ļaus ražot jaunu produkciju – akustiskos paneļus, uzlabos produkcijas kvalitāti, palielinās ražošanas apjomus un paaugstinās konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgū.

Jaunās apdares līnijas prezentācija norisinājās plkst. 19.00, Jēkabpilī, Zīlānu ielā 93 – Jēkabpils kokapstrādes uzņēmējdarbības parkā. Tās  laikā ikviens varēja apskatīt ne vien jaunāko uzņēmuma „BRODOor" produkciju – akustiskos paneļus un jauno apdares līniju, bet arī citas ražošanas iekārtas. Uzņēmuma īpašnieks Juris Saldaks stāstīja: „Pārējās iekārtas ir tikpat interesantas kā jaunā apdares līnija. Daudzās rūpnīcās ko tādu nevar redzēt!".

Kā pielietojami akustiskie paneļi?

Dzirde ir ļoti jūtīgs maņu orgāns. Nereti vides skaņas saklausot, mēs zaudējam koncentrācijas spējas. Ielu trokšņi traucē pilnvērtīgi veikt ikdienas darbus, kam nepieciešama koncentrēšanās. Savukārt kaimiņu bērnu čalas un suņu rejas traucē pilnvērtīgi atpūsties.

Akustiskie paneļi skaņu spēj izolēt, izkliedēt vai absorbēt, dažādās dzīves situācijās tie nodrošinās komfortablu skaņas līmeni. Privātmājā, dzīvoklī, ofisā, autoostā, ierakstu studijā, kultūras namā vai koncertzālē – pielietojumam robežu nav!

Nozīmīgi ir tas, ka akustiskie paneļi ir ne vien funkcionāls telpas apdares materiāls, bet tam piemīt arī dekoratīva funkcija. Patlaban uzņēmums SIA „BRODOor" izstrādājis divu veidu akustiskos paneļus – viļņveida, kas paredzēti griestiem, un paneļus ar apdares dēlīšu imitāciju, kas paredzēti sienām.Brodoor

Juris Saldaks stāstīja, ka nākotnē tiek plānots paplašināt akustisko paneļu klāstu, lai tie ļautu realizēt vairākas telpu dizaina variācijas. Akustiskie paneļi var būt krāsoti, laminēti vai finierēti – lakoti.

Projekts tapis ar ERAF atbalstu

Uzņēmums „BRODOor" akustisko paneļu ražošanu uzsāka, pateicoties ERAF programai „ERAF Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde – atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā", kas paredzēja 35% līdzfinansējumu. Projekta izmaksas ir 250 tūkstoši eiro. Tas paredzēja jaunas apdares līnijas iegādi, kurā ietilpst slīpmašīnas komplekss, krāsu mašīna un žāvēšanas tunelis.

Par SIA „BRODOor"

SIA „BRODOor" ir dibināts 1998. gadā. Tas savu darbību uzsāka ar iekšdurvju ražošanu. Ja sākotnēji mēnesī tika saražotas apmēram 100 produkcijas vienības, tad pašlaik uzņēmums ražo apmēram 5 000 durvju mēnesī. Šāda uzņēmuma darbības pilnveidošanās, noveda pie loģiska turpinājuma – produkcijas klāsta paplašināšanas, kā rezultātā uzņēmums ir iegādājies jaunu apdares līniju.

UzņēmuDSCF9320ms „BRODOor" šobrīd eksportē saražoto ne tikai uz Baltijas valstīm, bet arī Poliju, Krieviju, Kazahstānu, Somiju, Franciju u.c. Turklāt, svarīgi ir tas, ka galvenais izejmateriāls uzņēmuma produkcijas ražošanā – koksne tiek iegādāta Latvijā.

SIA „BRODOor" pieder 50% uzņēmuma „Coat Pro" kapitāldaļu. Šis uzņēmums nodarbojas ar krāsu, laku un līdzīgu pārklājumu ražošanu. Krāsa, grunts un laka, kas tiek izmantota SIA „BRODoor" iekšdurvju ražošanā, ražota uzņēmumā „Coat Pro".

 

ERAF

Lasīts 6565 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 30 Marts 2014 23:43

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai Jēkabpils domei LTV raidījumam "Aizliegtais paņēmiens" jāļauj veikt kontrolurbumus Bebru ielas mikrorajonā?