Ceturtdiena, 20 Oktobris 2011 15:08

Carino zobārstniecība

Informācijas avots:  Radio 1
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)
www.google.lv www.google.lv

Jēkabpilī, Rīgas ielas 111. nama 1.stāvā, darbu sāk „Carino" zobārstniecības kabinets, kuru ar JIC biznesa inkubatora atbalstu atvērusi pieredzējusī zobārste Baiba Začesta. Lai iepriecinātu klientus, jaunais zobārstniecības kabinets līdz 1.decembrim piedāvā konsultācijas un zobu pārbaudes bez maksas!

Par jauno kabinetu un tā darbu stāsta zobārste Baiba Začesta:

„Priecājos ziņot saviem pacientiem, ka esmu tepat Jēkabpilī, nekur neesmu pazudusi un strādāju jaunatvērtajā kabinetā „Carino". Mūsu zobārstniecības kabinets piedāvā zobu ārstēšanu, ķirurģiju, protezēšanu un zobu higiēnu. Ja apmeklēsiet mūsu kabinetu līdz 1.decembrim, saņemsiet zobārsta konsultāciju un zobu pārbaudi bez maksas!

„Carino" ir modernākā zobārstniecības aparatūra ne tikai Jēkabpilī, bet vismaz 100 km rādiusā ap pilsētu. To apstiprinājuši arī speciālisti no SIA „ALTEX", kuri kabinetam piegādāja un uzstādīja zobārstniecības iekārtas „Castellini". „Castellini" ir viens no senākajiem un prestižākajiem zobārstniecības aparatūru ražotājiem Eiropā un, pirms iegādājāmies kabineta aprīkojumu, konsultējāmies arī ar speciālistiem no Itālijas.

„Carino" pieejama ne tikai moderna un ļoti kvalitatīva zobārstniecības aparatūra, arī pārējais zobārstniecības kabineta aprīkojums ir ļoti ērts, pārdomāts un paredzēts pacientu labsajūtai. Zobārstniecības krēsls ir ļoti ērts un ergonomisks, kas īpaši svarīgi cilvēkiem ar muguras problēmām. Tas nerada diskomfortu, atrodoties vienā pozā, jo krēslu var pielāgot katram cilvēkam individuāli, kas ir ļoti svarīgi, ja procedūra aizņem ilgāku laiku. Arī pati aparatūra izstrādāta tā, lai būtu maksimāli kvalitatīva zobārsta darbam, bet neradītu diskomfortu pacientiem. Piemēram, darba lampai ir ļoti spilgts apgaismojums, kas ir ērti ārstam, bet tā īpaši veidota, lai netraucētu pacientam un gaisma nespīdētu acīs. Aparatūra ir aprīkota arī ar īpaši klusiem zobu urbjamajiem instrumentiem, kas vairs nerada diskomfortu pacientam, turklāt tā aprīkota ar īpašu pašsterilizācijas funkciju, kas izslēdz jebkuru infekcijas risku.

„Carino" nodrošina visu zobārstniecības pakalpojumu sniegšanu vienuviet, kas ir ne tikai ērti, bet pacientiem ļauj taupīt gan laiku, gan līdzekļus. Tepat nodrošinām arī rentgenoloģisko izmeklēšanu, kas ļauj uzreiz apskatīt uzņēmumu un to vajadzības gadījumā palielināt. Turklāt rentgena iekārtas ražotājs parūpējies, lai tā radītu tikai ļoti minimālu rentgena starojumu darba laikā.

Daudziem pacientiem ir aktuāli mūsu protezēšanas pakalpojumi. „Carino" piedāvājam pacientiem gan izņemamu protēžu izgatavošanu – plastmasas un metāliskas platītes, gan neizņemamas protēzes – kroņus, tiltiņus.

Tā kā esam pārliecināti par sniegto pakalpojumu kvalitāti, dodam garantiju savam darbam. Ja ārstēšanās procesā radusies kāda kļūda vai izkritusi plombe, salabosim to bez maksas. Mums ir svarīgs katrs pacients!"

 

Laipni aicināti jaunajā SIA „Carino" zobārstniecības kabinetā!

Gaidām jūs Rīgas ielā 111, 1. stāvā.

Darba laiks: pirmdienās, otrdienās,

ceturtdienās, piektdienās 9:00–18:00;

sestdienās 10:00–16:00.

Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni

29379707.

Lasīts 15313 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 30 Marts 2014 22:57

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Koncertieraksts

Aptauja

Vai uzticaties Latvijas banku sistēmai?