Otrdiena, 15 Maijs 2018 14:09

19. maijā "Sedumi" aicina uz "Dārza svētkiem"!

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Sestdien, 19. maijā no pl. 9:00 līdz 15:00 t/c “Sedumi” pagalmā, Brīvības iela 301a, Jēkabpilī risināsies tradicionālie “Dārza svētki”!

Augiem un stādiem svētku cenas

SIA “Sedumi” Dārzniecība izpārdos vasaras puķes, balkona augus un garšaugus, kā arī tomātu stādus. Kokaudzētava “Meža Rasas” par svētku cenām piedāvās iegādāties dažādu lapu un skuju koku un krūmu stādus. SIA “Māras dārzs” tirgos rožu un zileņu stādus, savukārt IK “Madaras” – Sibīrijas īrisu un peoniju stādus.

SIA “Krastmaļi sēklas” pārstāvji apmeklētājiem sniegs konsultācijas par mauriņu ierīkošanu un kopšanu, kā arī par zālāju sēklām un zālāju sēklu maisījumiem. Varēs iegādāties mēslošanas līdzekļus un hidrogēlus, ko piedāvās SIA “Landagro”.

Dārza un meža tehnikas un darbarīku prezentācijas un izmēģināšana

Visas dienas garumā tiks demonstrēta pasaulē pazīstamu firmu dārza tehnika un instrumenti: “STIHL”, “VIKING”, “FISKARS”. Tāpat tiks prezentēti “MILWAUKEE” elektroinstrumenti, un “BAHCO” rokas instrumenti. Svētkos piedalīsies arī “Ražojam.lv” pārstāvji, kuri apmeklētājiem piedāvās izmēģināt un iegādāties jaunu dārza darbarīku – riteņkapli.

Mājražotāju tirdziņš

Jau tradicionāli “Dārza svētkos” piedalīties tiek aicināti mājražotāji

Ekskursijas uz dārzniecības siltumnīcām plkst. 10:00 un 12:00

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka varat tikt fotografēts. Uzņemtās fotogrāfijas tiks publicētas SIA “Sedumi” mājaslapā un sociālo tīklu profilos, kā arī glabātas arhīvā.

Lasīts 4115 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 25 Maijs 2018 11:43

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Kurš, jūsuprāt, ir šī gada nozīmīgākais notikums?