Brīvmākslinieks no Jēkabpils – Eino (īstajā vārdā Ainārs Angens) prezentē jaunu dziesmu – "Плыть" ("Peldēt"). Piedāvājam noskatīties dziesmas videoklipu!

Pats mākslinieks atzīst, ka šī dziesma ir diezgan personiska un ir kā atsauce uz 2017. gada notikumiem viņa dzīvē. Video filmēts Pļaviņās – pamestā viesnīcā pie ezera, kā arī Krustpils metāllūžņu izgāztuvē un daļa tika uzņemta arī Jēkabpilī – ēkā, kurā atrodas “Tattoo Spot” tetovēšanas studija. Videoklipā redzamā meitene ir Mariona Lichtenberger. Video filmēšanas un montāžas darbu veicis Ņikita Kačanovskis un tā esot viņa pirmā pieredze šajā jomā, līdz šim Ņikita vairāk nodarbojies ar fotografēšanu un grafisko dizainu.

Eino stāsta, ka drīzumā plāno ierakstīt “mini” albumu, kā arī nofilmēt "kaut ko dinamiskāku, ātrāku, varbūt vairāk agresīvāku, emocionālāku".

Vairāk par Eino vari uzzināt sociālajos tīklos:

Svētdien, 11. novembrī Jēkabpils sporta namā notika spēle starp BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” un “Tartu Ülikool” komandām. “Lūši” labi nospēlēja pirmo puslaiku, bet otrā puslaika ieskaņā viesi guva 12 bezatbildes punktus, pēc kuriem Jēkabpils komanda vairs nespēja atgūties un piedzīvoja zaudējumu ar 74:93. Pa 19 punktiem guva mājiniekiem Jurijs Aleksejevs un Verners Kohs.

Cīņu ar pieciem punktiem iesāka jēkabpilieši, un lai gan ceturtdaļas vidū vadībā bija viesi no Tartu, “lūši” pirmo ceturtdaļu noslēdza ar trīs punktu pārsvaru – 24:21.

Otrajā ceturtdaļā BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbolisti dominēja laukumā un iekrāja pat astoņu punktu handikapu (39:31), tomēr puslaika izskaņā viesi sāka mīt uz papēžiem – 45:44.

Lūzums spēles gaitā notika trešās ceturtdaļas ieskaņā, kad Tartu basketbolisti guva 12 bezatbildes punktus, pēc kuriem “lūši” vairs atgriezties spēlē īsti nespēja. Mačs noslēdzās ar jēkabpiliešu zaudējumu 74:93.

“Lūšu” rindās pa 19 punktiem guva Verners Kohs un Jurijs Aleksejevs, Aleksejeva kontā arī astoņas bumbas zem groziem un septiņas rezultatīvas piespēles, savukārt Koham – piecas izprovocētas piezīmes. Trāpīga roka šodien bija Raineram Hermanovskim, kurš guva 16 punktus, tajā skaitā realizējot četrus no pieciem tālmetieniem.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs: “Pēc veiksmīga pirmā puslaika otrajā mēs netrāpījām pārāk daudz brīvus metienus, kā arī vairākkārt pieņēmām nepareizus lēmumus aizsardzībā. Pretinieki ieguva komfortablu pārsvaru, savukārt mēs sākām spēlēt nervozi un vairs nespējām pildīt to plānu, par ko bijām vienojušies ģērbtuvē. Un rezultāts ir tāds, kāds tas ir. Spēlētāji progresē no spēles uz spēli, tomēr viņi vēl ir jauni un sniegums ir nestabils, var nospēlēt divas trīs spēles lieliski un tad atkal pāris spēlēs – neapmierinoši.”

Nākamreiz “lūši” cīņā dosies trešdien, 21. novembrī pret “Betsafe Jūrmala”. Spēle notiks izbraukumā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līga, 11.11.2018., Jēkabpils sporta nams
Jēkabpils/SMScredit.lv” – “Tartu Ülikool” 74:93 (24:21, 21:23, 10:24, 19:25)
“Jēkabpils/SMScredit.lv”: Aleksejevs 19 (8 ab, 7 rp), Kohs 19 (5 ip), Hermanovskis 16, Denafs 5, Zomerfelds 5, Sokolovs 3, Štelmahers 3, Vanags 2, Haračičs 2.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Pirmdiena, 12 Novembris 2018 09:16

Nozaudēti Valda Stroda dokumenti

Jēkabpilī nozaudēti Valda Stroda personas dokumenti, atradējam lūgums zvanīt pa tālruni: 28311319.

Svētdien, 11. novembrī Jēkabpils sporta namā plkst. 16.00 sāksies “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas cīņa starp BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” un igauņu “Tartu Ülikool” komandām. Cīņu varēs vērot tiešraidē internetā Delfi.lv.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” līdz šim izdevies atzīstami pacīnīties ar “Avis Utilitas Rapla” (69:79), “Liepāja” (65:81), “Tal Tech” (65:76) un “Latvijas Universitāte” komandām (76:89), tomēr izšķirošajiem brīžiem pietrūcis jaudas un pieredzes. “Lūšiem” uzvaras prieks vēl priekšā.

Jēkabpiliešu rezultatīvākais punktu guvējs ir Verners Kohs, kurš vidēji katrā spēlē guvis 21,5 punktus, kas ir otrs lielākais radītājs līgā. Tāpat Kohs ar 56% precizitāti ir otrs trāpīgākais tālmetienu metējs visā čempionātā. Stabila vērtība ar septiņiem “double-double” (vidēji 16,6 punkti, 11,4 atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles) astoņās cīņās ir Jurijs Aleksejevs. Aleksejevs ir labākais atlēkušo bumbu savācējs visā līgā.

“Tartu Ülikool” ar četrām uzvarām un trīs zaudējumiem atrodas rezultātu tabulas augstajā sestajā vietā. Igauņi pieveikuši BK “Jūrmala”(79:59), “Tal Tech”(79:68), “Pärnu Sadam” (82:76) un “Tallinna Kalev/TLÜ” (75:66) komandas, bet piekāpušies “Valmiera Glass VIA” (98:106) , BK “Ogre” (91:94) un “Kalev/Cramo” (58:77) vienībām. Komandas sastāvā spēlē oktobra līgas vērtīgākais spēlētājs Jūliss Kazakausks (Julius Kazakauskas). Divi no līderu trijnieka ir lietuvieši – jau pieminētais Kazaukausks, kurš līdz šim vidēji katrā spēlē guvis 16,1 punktu, izcīnījis 10,4 atlēkušās bumbas un atdevis 5,7 rezultatīvas piespēles un Arns Velička (Arnas Velička), kurš izcēlies ar vidēji 21 punktu, 4,6 bumbām zem groziem un 4,9 rezultatīvām piespēlēm. No vietējiem spēlētājiem rezultatīvākais ar 12,3 punktiem vidēji katrā cīņā bijis Kregors Hermets (Kregor Hermet).

Apskatot kopējo komandu statistiku, redzams, ka “lūši” salīdzinoši ar Tartu pārstāvjiem trāpīgāk metuši tālmetienus (7. vieta visā līgā ar 34% precizitāti pret 14. vietu un 28%) un soda metienus (9.vieta ar 73% pret 13. vietu ar 66%), savukārt igauņiem labāk veicas, iekarojot grozus no tuvās distances (10. vieta ar 50% precizitāti pret “lūšu” 15. vietu un 42%). Citos statistikas rādītājos atšķirības nav pārāk lielas, tomēr nedaudz labāki rezultāti ir “Tartu Ülikool” komandai.

Pēc pēdējās spēles pret “Valmiera Glass VIA”, kad spēles liktenis izšķīrās vien spēles pēdējās sekundēs, BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs uzsvēra, ka “viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus”! “Lūši” turpina cītīgi strādāt treniņos un ar katru spēli arvien uzlabot savu sniegumu. Nāc un atbalsti Jēkabpils komandu kārtējā cīņā par uzvaru!

Nekavējies, jo pirmie 50 spēles apmeklētāji, kas uzrādīs derīgu ieejas biļeti, saņems saldumus un limonādes no uzņēmuma “Rāmkalni”! Savukārt spēles puslaika pārtraukumā notiks “SMScredit.lv” līdzjutēju konkurss, kura uzvarētājs dāvanā saņems stilīgu un ērtu mugursomu un šalli. Lai tajā piedalītos, spēles apmeklētājam jāiemet sava ieejas biļete ar uzrakstītu vārdu, uzvārdu īpašajā traukā pie ieejas zālē. Pēc pirmās ceturtdaļas tiks izlozēti pieci laimīgie, kas lielajā pārtraukumā piedalīsies konkursā.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScreditlv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

Piektdiena, 09 Novembris 2018 13:42

Pazudis balts, maza auguma suņuks!

Jēkabpilī pazudis balts, maza auguma sunītis, atsaucas uz vārdu Leo, četrus gadus vecs. Ja ir kāda informācija par sunīša atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, lūgums zvanīt pa telefonu 26593470. Garantēju atlīdzību lielā apmērā!

Tuva cilvēka nāve mēdz pārsteigt pēkšņi un negaidīti. Bet, neraugoties uz sērām, palikušajiem jādomā par gluži praktiskām lietām – bēru organizēšanu. Šajā brīdī palīdzība parasti tiek lūgta šīs jomas profesionāļiem – apbedīšanas birojiem. Viens no šādu pakalpojumu sniedzējiem ir apbedīšanas birojs “Rituāls”. Uzņēmums Jēkabpilī darbojas kopš 2005.gada un šajā laikā ir kļuvis par vadošo šīs jomas pārstāvi reģionā ar plašāko piedāvājumu klāstu. Jau septiņus gadus, kopš 2011.gada, “Rituāls” atrodas plašās telpās Jēkabpilī, Brīvības ielā 301a.

Uzņēmuma vadītāja Agrita Jaudzema stāsta, ka sēru brīdī, atnākot uz “Rituālu”, cilvēkiem tiek sniegts pilns pakalpojumu klāsts, sākot no mūža mājas – zārka iegādes aizgājējam līdz visu nepieciešamo piederumu izvēlei un dokumentu noformēšanai. Uzņēmuma mērķis ir palīdzēt cilvēkiem grūtā brīdī, nodrošinot iespēju visus nepieciešamos pakalpojumus saņemt vienuviet.

“Rituāls” dodas palīgā jau brīdī, kad cilvēks ir aizgājis mūžībā, piedāvājot mirušā aizvešanu uz morgu, apģērbšanu, iezārkošanu, kā arī atvešanu uz sēru vietu bēru dienā.

Tāpat uzņēmumā var pasūtīt sēru vainagus, pušķus, ziedu dekorus, ziedus, sēru lentas no atlasa un lina auduma, kā arī uzrakstus uz lentām. Šeit var iegādāties visu nepieciešamo apģērbu – uzvalkus, kreklus, kleitas, lakatus, apavus un citus piederumus nelaiķa ieģērbšanai.

JK4A7354Plašā izvēlē ir dažādi zārki – gan vienkāršāki, gan arī ļoti grezni. To cenas ir no 90 līdz 700 eiro. Agrita Jaudzema teic, ka tuvinieki aizgājējiem visbiežāk izvēlas zārkus cenā no 120 līdz 250 eiro. Zārkus “Rituāls” izgatavo sava uzņēmuma galdniecībā. Agrita Jaudzema norāda, ka uzņēmuma klienti ir ne tikai Jēkabpils iedzīvotāji, bet arī no visa reģiona – novadiem un kaimiņpilsētām, jo “Rituāls” piedāvā plašāko zārku izvēli reģionā.

Uzņēmumam ir laba sadarbība ar kapu sveču ražotājiem Eiropā un tās tiek uz Jēkabpili piegādātas tieši no ražotnes. Agrita Jaudzema uzsver, ka sveču kvalitāte ir augsta un tās ilgi deg, pārbaudīts, ka daudz ilgāk nekā līdzīgas citviet nopērkamās. Arī daudzi citi ar apbedīšanu saistītie piederumi tiek iegādāti no ražotājiem.

“Rituāls” piedāvā kontaktus ar visu konfesiju mācītājiem un izvadītājiem, kā arī muzikantiem. Šeit iespējams pasūtīt kapa vietas sakopšanu un apzaļumošanu, kā arī iegādāties soliņus, kapu apmalītes, sētiņas un kapu plāksnes. Arī soliņus “Rituāls” izgatavo savā galdniecībā un tos var iegādāties jau gatavus vai arī pasūtīt pēc sava dizaina.

Tikai pateicoties saliedētajai komandai un darbinieku atbalstam, uzņēmums ir spējis augt un pilnveidoties, nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus un lielāko zārku piedāvājumu reģionā.

Apbedīšanas birojs “Rituāls” strādā katru dienu no plkst. 9.00 līdz 16.00. Pārējā diennakts laikā biroju var sazvanīt pa tālruni: 29159430.

Ceturtdiena, 08 Novembris 2018 10:19

"Sporta arēna" 31. raidījums, 7.11.2018. (VIDEO)

Jēkabpils Radio1 ēterā raidījumā "Sporta arēna" viesojas Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore Baiba Čākure!

Klausies raidījumu un uzzini vairāk par 14. novembrī gaidāmo Lāčplēša dienai veltīto skrējienu, par sportošanas iespējām Jēkabpils novadā, kā arī par to, kā Baiba apvieno sportu ar mākslu!

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Trešdien, 7. novembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā saspringtu cīņu aizvadīja „Jēkabpils/SMScredit.lv” un „Valmiera Glass VIA” basketbola komandas. Lielāko daļu spēles cīņa noritēja punkts punktā, un mača liktenis izšķīrās vien pašās pēdējās sekundēs. Diemžēl uzvaras metienu trāpīja valmierieši un „lūšiem” nācās samierināties ar sāpīgu zaudējumu pie rezultāta 82:84.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, bet drīz vien cīņa izlīdzinājās, un pēc četrām ar pusi minūtēm „lūši” izvirzījās vadībā ar 9:8. Pārsvaru izdevās palielināt līdz trīs punktiem, bet atlikušās četras pirmās ceturtdaļas minūtes laukumā dominēja valmierieši, gūstot 16 punktus pret jēkabpiliešu trijiem. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās laukuma saimnieku zīmē – 14:24.

Otro ceturtdaļu ar dubultsparu iesāka Marko Zarkoviča trenētā vienība un pusotras minūtes laikā nodzēsa iekrāto desmit punktu deficītu (24:24), solot intrigu visas spēles garumā. Kopīgiem spēkiem, spēlējot pārdomāti un izvairoties no kļūdām, „lūšiem” izdevās sasniegt septiņu punktu pārsvaru (38:31), tomēr pašā puslaika izskaņā valmierieši atgrieza spēles vadības grožus savās rokās – 42:43.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa. Pēc trīs minūtēm ar efektīgu triecienu grozā no augšas izcēlās Rodrigo Būmeistars, izvirzot „lūšus” vadībā ar 48:47. Pēc brīža Edgara Štelmahera tālmetiens jau palielināja viesu pārsvaru līdz četriem punktiem. Cīņas turpinājumā rezultāts bija neizšķirts vēl divas reizes, bet trešais spēles nogrieznis noslēdzās par labu „lūšiem” – 61:58.

Ceturtajā ceturtdaļā atmosfēra laukumā bija nokaitēta, un spēle norisinājās punkts punktā. Lai gan sākumā „lūši” ieguva sešu punktu pārsvaru, drīz vien mājinieki rezultātu atkal izlīdzināja. Pusotru minūti pirms spēles noslēguma rezultātu tablo vēstīja viesiem piecu punktu deficītu (77:82). Aleksejevs ar 2+1 gājienu samazināja iztrūkumu līdz diviem punktiem. Valmieriešu uzbrukums bija nesekmīgs, bet cīņā par atlēkušo bumbu Jānis Kaufmanis izdarīja pārkāpumu pret Verneru Kohu, un Kohs bija precīzs abos soda metienos, izlīdzinot rezultātu – 82:82. Spēles likteni izšķīra pēdējās sekundēs izmestas valmierieša Edmunda Elkšņa metiens, kurš bija precīzs, atstājot „lūšus” bez uzvaras – 82:84.

Šī bija mūsu līdz šim labākā spēle un mēs bijām pelnījuši uzvarēt,” pēc sāpīgā zaudējuma norāda BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs, „kaut gan mūsu vadošie spēlētāji bija noguruši un Verners otrajā puslaikā spēlēja ar traumu, mēs godam turējāmies visas 40 minūtes, trāpījām daudzus sarežģītus metienus, šoreiz bija arī mazāk kļūdu. Mūsu spēles kvalitāte uzlabojas ar katru maču, un uzvaras brīdis pienāks!

Rezultatīvākais ar 26 gūtiem punktiem un deviņām bumbām zem groziem bija Verners Kohs. Tradicionāli „double-double” Jurija Aleksejeva kontā, viņam 20 punkti un 14 atlēkušās bumbas.

„OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 7. novembris, Vidzemes OC
„Valmiera Glass VIA” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 84:82 (24:14, 19:28, 15:19, 26:21)
„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Kohs 26 (9 ab), Aleksejevs 20 (14 ab, 3 pb), Štelmahers 9 (6 rp, 3 pb), Haračičs 9, Denafs 6, Līnis 5, Būmeisters 4 (9 ab), Sokolovs 3 (4 rp), Zomerfelds.
„Valmiera Glass VIA”: Kaufmanis 24, Elksnis 18, Dubults 10, Ivanovs 7, Engers 6 (3 bloķ.m.), Ziediņš 6, Liepiņš 6, Kohanovs 3, Ermanons 2, Grīnbergs 2.

Nākamo cīņu BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs svētdien, 11. novembrī, kad Jēkabpils sporta namā plkst. 16.00 tiksies ar viesiem no Igaunijas – „Tartu Ulikool”.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.