Otrdiena, 04 Oktobris 2016 16:30

Vai ir pareizi atsevišķu iemītnieku parādu dēļ “saldēt” visu māju?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Rudiite

Rudīte: Tā darīt nedrīkst, bet kāds varētu būt risinājums, es nezinu. Varbūt, ka šo problēmu risināt vajadzētu valdībai? Vai arī parādniekiem uzlikt vēl lielākas soda naudas vai ķerties klāt viņu īpašumiem parāda segšanai, bet visus saldēt nemaksātāju dēļ nedrīkst.

Njina

Ņina: Mūsu mājā Jaunā ielā 22 nav neviena parādnieka, bet apkure mums nav sākusies. Neesam to prasījuši. Mums ir karstais ūdens un bez apkures vēl varam iztikt. Taču domāju, ka parādnieku dēļ nav pareizi “saldēt” visu māju.

Aivars

Aivars: Nezinu, man grūti par to spriest, jo, piemēram, es arī neesmu samaksājis. Veselības dēļ strādāju tikai trīs dienas nedēļā pa četrām stundām dienā un saņemu 50 eiro. Ar šo naudu es nevaru segt maksājumus, bet citi pabalsti man nepienākas. Sakiet, ko lai dara?

sandra

Sandra: Es domāju, ka nav pareizi tā darīt. Bet kāds varētu būt risinājums, es nezinu.

Inguuna

Ingūna: Es uzskatu, ka tā darīt nav godīgu. Taču, ko varētu darīt es nezinu. Varbūt godīgie maksātāji varētu protestēt, vākt parakstus un iesniegt pašvaldībā, ka nepiekrīt šādai kārtībai.

Kaspars1

Kaspars: Domāju, ka tas nav pareizi. Manuprāt, labāk būtu piedot parādniekiem un sākt apkuri. Vai arī Jēkabpils dome varētu aizdot naudu parādniekiem, samaksājot siltumtīkliem viņu parāda daļu un tad, kad parādnieks samaksā, atgūt savu aizdevumu.

 

Saistītas ziņas: Vai ir pareizi daudzdzīvokļu mājas, kuru iemītniekiem ir lieli parādi par apkuri, nepieslēgt siltumenerģijas padevei?

                      Jēkabpiliešu parāds komunālo pakalpojumu uzņēmumiem vairāk nekā 4,1 miljons eiro

Lasīts 2379 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 04 Oktobris 2016 16:33

Komentāri  

0 #2 Liga 2016-10-05 22:43
Es uzskatu ka ta nevar.Musu maja ir tik liels parads par apkuri,ka mus piesledz pedejos.Bet tie kas godigi maksa,jacies aukstums.Man majas divi mazi berni.Izskatas ka tur visiem vienalga.Lai iet un atsledz trubas nemaksatajiem,l ai nevajag citiem ciest.
Citēt
+1 #1 iedzīvotāja 2016-10-05 11:30
DZĪKS priekšsēdētājs A.Deikovskis uzkskata, ka ja pašam ir silti pārējie iedzīvotāji var salt un apkuri nepieslēdz
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Vai jūs uztraucaties par savas automašīnas drošību Jēkabpilī?