Otrdiena, 17 Janvāris 2017 15:06

Vai esat vakcinējušies pret gripu?

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

 Guntars

Guntars: Nē, nevakcinējos. Es sportoju, skrienu, dzeru vitamīnus. Ēdu arī dabīgos vitamīnus – saldētas ogas un tpfu, tpfu, tpfu… neslimoju. Esmu bijis saistīts ar medicīnu un zinu, ka nevienmēr var uzminēt pret kuru gripas tipu vakcinēties. Tomēr vecākiem cilvēkiem es ieteiktu vakcinēties.

 

Skaidrite

Skaidrīte: Nē, lai nesaslimtu es katru dienu ēdu ķiplokus. Vēl gatavoju arī ķiploku, dzērveņu un medus maisījumu. Ņemu kilogramu dzērveņu, apmēram 300-500 gramus medus un 200 gramus ķiplokus. Dzērvenes saspaida, ķiplokus smalki sagriež un visu sajuc ar medu un katru dienu ēd 1-2 ēdamkarotes, vairāk nedrīkst, jo tās ir kā zāles.

 

Raisa

Raisa: Nē, es nevakcinējos. Es paļaujos uz Dievu, tiem, kuri tic Dievs palīdz un dod veselību. Man palīdz un es neslimoju.

 

Natasha

Nataša: Nē, nevakcinējos. Laikā, kad slimo ar gripu, es cenšos neiet uz vietām, kur pulcējas daudz cilvēku, piemēram, lielveikaliem. Tāpat arī dzeru vitamīnus, ēdu čili pipapru, tas palīdz pret infekcijām. Tā man izdodas nesaslimt.

 

Verners

Verners: Nē, nevakcinējos. Nejūtu tādu vajadzību un neesmu arī slimojis ar gripu. Lai būtu vesels dzeru zāļu tējas un sportoju.

 

Saistīta ziņa: Jēkabpilī sākusies gripas epidēmija

Lasīts 1859 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 17 Janvāris 2017 17:20

Komentāri  

+2 #1 Edgars 2017-01-18 05:19
Sporto vai nesporto saslimt ar gripu taapat ir iespejams.. es straadaaju fizisku darbu un katru dienu eedu kiplokus bet saslimu taapataas ar gripu....
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Vai apmeklēsiet Jēkabpils pilsētas svētkus 2018 - "Radi Jēkabpili"?